Rockshox Sid Race

Ahmet Türkölmez

Daimi Üye
Tepki
284
Sifirdan farksiz 80mm Rockshox Sid Race masa
-22cm saft borusu
-Disk & V-Fren uyumlu
-Rebound ayari
-Hafiflik icin super 1282g! (120psi icin)
-Fiyat 470tl
guzel bır ambalajlamayla kargo benden (ptt)
(link)

merhaba ilanın orjinali budur (link)

urunu ılanın oldugu tarıhte bora arkadasımdan aldım
10 kez uzerıne bınemedım ıslerımın yogunlugu dolayısıyla
evde ektekı resımdekı gıbı asılı bır sekılde muhafaza edılıyorlar, eskitoprak ve kuması :)
kadroyu ve masayı hıc yıkamadım hala tertemız
yanı camur yagmur vs gormedı, lastıkler toprak yuzu hıcmı hıc gormedı
zaten bu kadroyu topladım toplayalı 250 km yapamadım ancak uc bes kısa tur yapabıldım oda hep asfaltta
uzun lafın kısası bora kardesımden aldıgımda da sıfırdan farkı yoktu
sımdıde yok sayılır cunklu kulllanamadım sayılır,alt resımdekı gıbı kılıflarıyla kullanmaktayım

neden mi satıyorum tabııkı daha ıyısını almak ıcın ve daha uzun hareket mesafelısı ıcın ;

alana hayırlı olsun
(link)
(link)
(link)

not : lınktekı kadroyuda satacagım bır ıkı gune ılanı acarım, niyeti olanlar bır ıkı gun beklesın
(link)

Scudo

Ahmet Türkölmez

Daimi Üye
Tepki
284
takas ancak 100,140mm yada daha ustu gıbı
orta veya ust sevıye, yenıye yakın veya sıfır masalar ıle olabılır

Ahmet Türkölmez

Daimi Üye
Tepki
284
merhaba,

takas bilgileri;
muhakkak havalı olmalı,
ve fazla agır olmamalı,
kozmetik olarak cok temız olmasada en az orta temızlıkte denılebılecek sevıyede olmalı,
en az 100mm ama asıl aradıgım 120 mm veya 140 mm travelı olmalı

takas bılgılerını lutfen eksıksız gonderırsenız (su kadar para ıstıyorum, masamın modelı bu, durumu şu, varsa resmı şu gıbı) ıkıser kez mesajlasmıs olmayız

tesekkurler

ilan guncel

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Ahmet abi giant'a 140 mm maşa gitmez..Açıları uyum sağlamaz aman diyim alın borusunu koparır :D

Ali ŞAHİNLER

Forum Demirbaşı
Tepki
120
@erkan sozoren

bildiğim kadarı ile maşanın lock out u yok iki bacakta havalı olması lazım.

erkan sozoren

Daimi Üye
Tepki
79
peki sonradan alıp takılabilirmi bu parça vede o olmadan elle kilitlenebilir mi ilanı kirletiyorum ama almayı dusunuyorum mazur görün.

mete aygul

Aktif Üye
Tepki
30
@plamen

düzeltme yapalım..dual air sol ve sağ bacakta havalı sistem var demek değildir..sol bacak ta + ve - hava oldugunu gösterir(üst ve alt), sağda rebound ve lockout olur.(bu masada sadece rebonbd)...saygılar..

cyilmaz

Aktif Üye
Tepki
97
@plamen

ürün dual air yani iki bacak ta havalı resimde üzerindeki etikette görülebiliyor.
lock out'u sonradan alıp takabilirsiniz. lock out olmadan da maşanın üzerindeki bölümden kendiniz kitleyebilirsiniz.
ayrıca son olarak eğer kilonuz 80'den fazla ise maşa size uymaz. fakat hafifseniz tam size göre. ağırlık bakımından çok iyi bir ürün. temiz ve fiyat olarak da uygun bence. alan arkadaşa hayır olsun.

bende dışardan daldım ilana kusura bakmayın.

erkan sozoren

Daimi Üye
Tepki
79
ahmet bey size nasıl ulaşabilirim özel mesaj atamıyorum telefon numaranızı yazarmısınız ya da caaldırın sızı ararım :0554 825 7883
msn adresım:erkan_sozoren@hotmail.com

Ahmet Türkölmez

Daimi Üye
Tepki
284
merhaba ;

-maşa dual air'dır

-maşanın lock out u yoktur, ayrıca satılmaktadır lakın nerede satılır kac paradır arastıramadım
fakat sitesinde nasıl takılacagı ıle ılgılı bılgı vardır:(link)
uzerınden kılıtleme yapılmıyor (ancak hava sertlıgı ıle asfalta gore sert ayarlayabılırsınız)
-kıloya gore hava basınc ayarları uzerınde yazıyor 82 kg için son birim vermiş =180psi

-bir arkadaş özelden maşanın yaşını sormuş bilemiyorum bora arkadaşımdan cevabını bekliyoruz buraya...

-bir arkadaşımız takas teklifi göndermişti özelden yarın gün içerisinde cevaplayacağım

-erkan bey saat şu an cok gec yarın gun ıcerısınde sızıde arayacagım verdıgınız telefondan

ayrıca aramak ısteyenlere telefon numaram : 0 506 544 20 53

ılgılenen herkese tesekkurler :in: