Rockshox Maşa Kumandası (Poploc) Aranıyor...

Tepki
0
Bisiklet
Cannondale
Herkese selam, dün talihsiz bir kaza sonucu RockRider 8.1 bisikletimde bulunan RockShox gidon kumandası kırıldı. Tamir amaçlı en yakın bisikletçiye uğradım yenisini alırım diye. Gittiğim zaman bana parçanın komple değişmesi gerektiğini söyledi. Fiyat istedim ve 120 TL fiyat aldım. Bu benim için kötü oldu çünkü ben öğrenciyim ve zaten bisikletide taksitle almıştım. Bu kadar para verdiğim bisiklet (1599 TL) en ufak bir kazada en küçük ve en kötü yerinden darbeyi almıştı ve bana bu kadar masraf çıkarttı. Şu an bisikleti garantiye götüreceğim fakat eğer yaptırmazlarsa mecburen yenisini takmak zorundayım. Fakat 120 TL bana çok geliyor. Özellikle bu kadar küçük bir plastiğin bu kadar pahalı olması zoruma gitti. Elinde bu parça olup bu öğrenci kardeşine uygun bir fiyata verirse gerçekten çok büyük iyilik yapmış olur. Ben ilk önce bisikleti garantiye götüreceğim değiştirmezlerse gelen tekliflere göre alım yapacağım. O sürece kadar sizden teklif bekliyorum. Parçanın orijinal adı “RockShox PopLoc Sprint” olup resmi linki budur: (link)

Bu arada üst parçası elimde mevcut. Yapıştırma ile kurtarılır mı? Sanayide adam boşuna uğraşma kaynak yapılırsa bile yeniden kırılır dedi.

Kumandamın hali
(link)

Scudo
Tepki
0
Bisiklet
Cannondale
Garantiyi aradım ve 80 TL ücret verdiler. Şuan en ucuz Erdoğanlar Bisiklette havale ile 74,23 TL. Daha uygun teklifler bekleniyor.

saygılarımla