Satıldı Rockrider MTB spd'si ayakkabılar

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Resul Yılmaz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Resul Yılmaz

Resul Yılmaz Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

Ürün: Rockrider mtb ayakkabısı
    Fiyat: 120 TL
    Yer: Tuzla / İstanbul

Yol bisikleti ayakkabısı ve pedallarına geçtiğim için 42 NUMARA Rockrider marka ayakkabımı satıyorum. 120 TL'lik fiyatına bakmayın. Kallerle birlikte vereceğim. (Decathlon'dan ayrıca 30 TL'ye aldığınız pedala kilitlemeye yarayan kısım)
    Fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum.
    Ürünün sıfırı 170 TL, şu anda indirimde 150 TL. Sıfır ayarında... Yıkanıp temizlendiğinde mis gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca kallere para vermenize gerek kalmaz.

Şehir içi elden teslim, şehir dışına kargo alıcıya aittir ve fiyat üzerinde değişiklik yapılmayacaktır.

Resul Yılmaz

Resul Yılmaz Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Satılmıştır.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
upload_2016-6-24_11-14-9.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...
robert-forsteman-2010-3-27-9-6-8.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.