Aranıyor Rockrider 8.1

Konu, 'Aranıyor...' kısmında merland tarafından paylaşıldı.

1. merland

merland Yeni Üye

Adı:
    Hayrettin kürklü
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Temiz, bana sorun çıkarmayacak Rockrider 8.1 arıyorum.Iğdır da yaşıyorum.Kargo ile yollanabilirse iyi olur.Bisikletin alım satımını sahibinden veya gitti gidiyordan yapabiliriz...Üzerinde ekipman ve aksesuarlar varsa daha iyi olur...

Kadro boyu M öncelikle ama L da olabilir.Fiyat aralığım da 1000-1600 TL.
    Teşekkürler şimdiden...

merland

merland Yeni Üye

Adı:
    Hayrettin kürklü
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar uzun arayışlardan sonra ne yazıkki temiz ve uygun bir ikinci el bulamadım.Bende gittim Btwin 560 aldım.İnşallah pişman olmam.Şimdilik memnunum ama uzun yol denemedim daha...

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-17-20.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
8.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...