ROCK'N COKE İstanbul 16-17 Temmuz 2011

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
ROCK'N COKE İstanbul 2011

16 Temmuz - 17 Temmuz

http://i53.tinypic.com/34e589t.jpg

Coca - Cola ve Pozitif tarafından düzenlenen Rock’n Coke Festivali 16 ve 17 Temmuz 2011 tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda müzikseverlerle buluşuyor. Bu sene birden fazla sahnesi ve zengin programıyla müzikseverlere dolu dolu bir haftasonu yaşatacak Rock’n Coke festivalinin bu seneki sanatçı programının bir kısmı açıklandı.

Türkiye’nin en büyük açık hava etkinliği Rock’n Coke aynı zamanda eğlenceli etkinlik alanı aktiviteleri, yenilikleri ve 10.000 kişi kapasiteli kamp alanıyla bu yaz müzikseverler için unutulmaz bir festival deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

ROCK’N COKE 2011

Çok yakında daha fazla isim açıklandıkça eklenecektir.

16 TEMMUZ CUMARTESİ
Ana Sahne
Limp Bizkit
Motörhead
2 Many DJ’s (Live)
The Kooks

Alternatif Sahne
İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions
Curry & Coco

Sonar Sahne
Electrelane
Esben and the Witch

17 TEMMUZ PAZAR
Ana Sahne
Travis
Moby
Skunk Anansie
Athena
Friendly Fires

Alternatif Sahne
Thievery Corporation
Beach House
Tunng
Gaslamp Killer
FM Belfast

Sonar Sahne
Mogwai
The Black Lips
The Qemists
Chapel Club

- Alıntıdır -

• Beğen
Tepkiler: Mert SÜREN
Scudo

çağın onat

Aktif Üye
Tepki
163
Gidilir :) Limp Bizkit şundan 8-9 sene önce gelseydi ne olurdu. Fred Durst yaşlı adamın biri olmuştur. Tabi hala grup ta mı bilmiyorum:)

• Beğen
Tepkiler: krankmili

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
genellikle british rock ağırlıklı tam festivale uygun bir program ama bence bu seneki sonisphere, bon jovi, judas priest, whitesnake e bakınca rock n coke da motörhead ve travis'in yanına kesinlikle başka bir büyük daha olması gerekirdi. geçen sene yapılmayınca adam gibi bi line up bekliyordum açıkçası fazla beğenmedim.

• Beğen
Tepkiler: krankmili