rock shox

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
rock shox toranın sıfır fiyatını bilen varmı .,,, bilgileriniz içn şimdiden teşekkür ederim

Scudo

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Rock Shox Tora Türkiye'de satışı bulunan bir amortisör değil...

Sadece bisiklet üstünde geliyor...Onlarda ya 85 yada 100 lük olanları...85-130 "U-Turn" de bazı bisikletlerde bulunuyor...Havalısı ise "bisiklet üstünde dahi" gelmiyor...

Bu yüzden; "Ülkemiz şartlarında" bulması zor bir maşa...;)

• Beğen
Tepkiler: bedo

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@bedo

Fiyatını gorebılecegın ve sıparıs edıp alabılecegın tek adres (link) Bız oradan epey malzeme cektık 1 haftayı bulmuyor sana ulasması.İngilizce'n iyi'dir umarım!:D

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@freerider

benim ingilizcem very good :D da kargo ucreti biraz fazla olmuyor mu ??

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@sinto Parca lıstenı bıkac kısıyle paylasırsan cok hesaplı oluyor!

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
tora yeşilbisiklette var amerika ile ugrasmam diyorsan yesilde bulabilirsin fiyatıda 230 euro

• Beğen
Tepkiler: Tugfox

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@nuriaktürk

yeşilbisikletdeki tora 80 lik biz 85-130 U-Turn lu olanlardan arıyoruz

• Beğen

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
sinto arkadaşımızın dediği doğru 85-130 u-turn tora amartisöründen bulmaya çalışıyoruz ama yok

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
tam bilmiyorum ama benim bisikletdeki gibi manitau trace elite süspansiyon sadece corrateclerde var manitaunun katalogu olmasına ragmen benim süspansiyondan hiç bir yerde bulamadım bu tora larda sadece scoot lar için üretilmiş olmasın gürsel abide bisikletin kadroyu tek sattı ise bunu tek olarak satışa çıkarmış olabilirmi

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
peki rock shox tora ayarında harekete zıplamaya atlamaya dayanıklı bir amartisör 100mm veye daha fazla yaylanma payı olan 400 ytl yi geçmiyecek bir amartisör söyliyebilirmisiniz şu anda aklımda sadece psylo var onunda çok arıza çıkartan bir maşa olduğunu duydum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Daha öncede bir sürü başlıkta yazdığım gibi 85-130 U-Turn Tora'yı Türkiye^de bulmanız çok zor...O çıkan seksenlik "Tora"da; Herhangi bir Trek yada Scott dan çıkmış sıfır bir maşa olabilir...Çünkü Türkiye'de Tora satışı bulunmamakta...

Bu arada Psylo çokta kötü bir seçim değil...Arızayı "bakım yapılmayan" her maşa çıkartır...Yağıda o ringi bozuk olan her maşa kaçırır...Takarsın bir O-ring babalar gibi çalışır...Dolayısıyla çokda ön yargılı olmamak lazım...
Ama yinede XC bir maşadan(ki Tora'da öyle, ama yapısı kurtarıyor....) Dj yada Freestyle yada Fr bisikleti performansı beklemek ne kadar doğru bilemem...

Bence Psylo iyi bir seçim...Ama bakımını aksatmayacaksanız...;)

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
o ring diyerek neyi kastettiniz bilmediğim için soruyorum nerde satışı var ve fiyatı nedir bilgileriniz için şimdiden teşekkürler

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
O-ring kesiti yuvarlak olan ve sert silikonize maddeden yapılan contadır...Yağ kaçağıda bu oringlerin bozuk yada yırtık yada tam sıkılmamasından kayanklanır...o-ring fiyatları boylarına göre değişir ve cüzzi fiyatları vardır...

Yani o ring burada yedek parça olarak geçiyor...

Bunun dışında Psylo'yu Erkal hala kullanıyor...Ve hala da çalışıyor...:D:D:D

• Beğen

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
mesala böyle biraz iyi olanların fiyatı nedir ama çok iyi olanları sormuyorum fiyat olarak bir fikriniz varmı ve hangi biskletçilerde vardır

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
peki rock shox pilot sl nasıl bir maşadır atlamaya zıplamaya gelirmi

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Pilot Sl de bir xc maşası...Hatta bugün çalışmayanını kullandım...1 cm Travel vardı...:D:D:D(Alpay abi sağolsun eşinin yeni Scud'uyla bir tur attım...Geçici olarak pilot takmış...)

Pilot nispeten iyi bir maşa olsa bile boru kalınlıkları biraz daha ince ve esneme yapabilir...Fakat "çalışanını" kullanmadığım için bir yorum yapamıyacağım...Rengini ve yazısını sevdim :p

Kullananlar yorum yapacaktır...:)

• Beğen

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
gerçekten çok teşekkürler yalnız ben bunu tam olarak nasıl getiriceğim bilmiyorum çünkü yaşım 15 ve ailem min amartisör gibi birşey le pek uğraşıcaklarını zannetmiyorum yalnız bu sitedeki fiyat ... çok ucuz geldi normalde tora nın fiyatı daha yüksek beni daha fazla bilgilendirseniz çok memnun olurum

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@bedo

bahsettiğin yüksek fiyat Türkiye satış fiyatı ise Gümrük Vergisi, Katma Değer Vergisi, kargo-nakliye masraflarını da ekleyip düşünmelisin ;)