rock shox sid world cup

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
yeni aldıgım rock shox sid world cup bu masa hakındaki yorumlarınızı alabilirmiyim

(link)

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
hehehe Daha iyisini o ağırlıkta bulman imkansız diyebilirim... Tabi özel üretim bazı FOX modelleri hariç ama onlarında fiyatları 1000€ üstünde... bu yorumu ben kendimde bu maşayı kullandığım için yazıyorum ....

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
çok süper bir maşa çok hafif hayırlı olsun

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar bu arada bu maşanın tek özelliği hafif olması değilki bunuda unutmayalım SID race modeli 1280 gr ve sid wc den daha hafif fakat lock out'u dolayısıyla flood gate'i yok ayrıcada WC nin çeyreği kadar bile rigid olmayan acayip esnek bir maşa... Ayrıca çalışma kaliteside cabası...

Yani WC nin olayı o hafiflikte, o rigidlikte ve o kadar iyi çalışabilmesi... Yani o kadar pahalı olmasının sebebi sadece hafifliği değil... Ve bu tarz parçalar sadece hafiflikleriyle değerlendirilmemeli

• Beğen
Tepkiler: L.Yağiz

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@H.Çağrı

bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Ben de alanya yarışından önce almıştım, söylemem gerekirki gerçekten gerek kullanımı, gerek görünüşü karizması ve rengi olarak tartışmasız bir numara ve dünyanın hafifine sağlam en iyi XC yarış maşası. Kullanımından çok memnunum karbon ve titanyum aksamı sayesinde son derece hafif ve rijit-esnemez yapıya sahip XC için daha iyisini düşünemiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: L.Yağiz

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
tek kelimeyle mükemmel hayırlı olsun bu arada r7 ye ne oldu

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
@H.Çağrı

cagrı yaptıgın ayrıntılı yorum ıcın cok tsk ederım, yarın masayı takıyorum..

nirvana r7 gumledi, dun filtresini patlattım, artık sid wc aldım. ama sunu soyleyebılırım. sakın yanlıs anlasılmasın, manitou ve rock shox mercedes bmw gibi bi olay yaratmaya calıstı ama beceremedi, rock shox kadar iyi masa yok bence (tabi turkıyedekı masalrdan bahsedıyorum fox daha bu sene turkıyeye gelemeye baslıyacak)
cunku yarıs esnasında bile manitou masalar yarı yolda bıraktıgını bırcok yerde okudum..

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
halil ibrahim özturk sızın yorumlarınızıda beklıyoruz:)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Halili nin yorumunu napcan sen güzel hava bisikletçisi bizim yöneticimiz :D:D:D öle asfaltta binmekle WC ye yorum yapılmaz... Şöle bi alanya parkuru görmesi lazım en az... :D:D:D

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
@H.Çağrı

dimi cagri, belgırat yarısına ızlemeye gelıyormus:D :D :D
aslında sid wc kullandıgından dolayı halıl bi cok yerden bunun bilgisini toplamıstır.. bi bakarsın vaybe dedırtecek bisey soyleer;)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Benim şu ana kadar gördüğüm; Gerçekten iyi bir maşa. Hafif vs vs Herkesin söyleyebileceği tarzda şeyler...
Reba hakkında daha çok yorum yapabilirdim ancak SID'i yorum yapabilecek kadar çok kullanmadım. Kısmet olmadı bir türlü adam gibi tepinmek hastalıktı finallerdi derken... Ama çok bir şey kalmadı.

Güzel hava bisikletçisi sözünü karşılık olarak da Çağrı moderatörüm bir şey demeden, gözlerine bakarak anlatacağım ben ne demek istediğimi :). Anlar o beni...
Yarışa niçin girmediğimi yakın arkadaşlarım biliyorlar zaten, ancak en basit anlamıyla bisiklet çok sevdiğim bir şey olmasına rağmen benim hayatımda öncelikler sıralamasında şu anda daha önemli şeyler var. Hayatım ve geleceğim adına daha çok üzerinde durmam gereken sorumluluklarım var, bu nedenle bisiklete istediğim kadar zaman ayıramıyorum. Şimdilik izlemeyi tercih ediyorum ;).

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Yazmadı yazmadı adama taş attık pıt diye cevap geldi hemen :D:D:D

• Beğen
Tepkiler: nebileyimulan

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki