Rock Shox Reba Team

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Şu an indirimde olan (link) hakkında biraz daha bilgi verir misiniz? Amortisör sadece disk uyumlu mu? Bu indirim ne kadar sürecek? Havale ile daha ucuza alabiliyoruz,havale ile daha ucuza almaya kalksak bunu nasıl yapıcaz? Havale ücreti ödeyecek miyiz? Bir de,kargoya kaç iş günü içinde veriliyor ? İyi günler..

Scudo

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Herhangi bir bilgisi olan yok mu? Bir de bu ürünü Delta'nın İzmir bayisi olan Motis bisikletten alabilir miyiz?

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Kardeş detaylı bilgi istiyorsan bence İstanbul veya Ankara mağazalarından birini aramalısın. Fren uyumu dersen benim aldığım Reba hem v-fren hem de disk uyumlu. Ama dediğim gibi ararsan daha detaylı bilgi edinebilirsin

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Siz de amortisörünüzü Delta'dan mı aldınız? Ben sadece disk fren uyumlu istiyorum.Sitede resimde gözüken de sadece disk uyumlu.

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
@ondert

Evet ben de deltadan aldım. Sitede gözüken ve istediğiniz sadece disk fren uyumlu olanlar sıfır bisikletlerin üzerinde orjinal parça olarak geliyor. V-fren uymlu olması kullanmasanız bile sizin için bir avantaj çünkü satarken daha kolay gider.

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Peki sadece disk fren uyumlu Reba Team alamaz mıyız kampanya fiyatından?Bir de diğer sorularımla ilgili bilgi verebilir misiniz?

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Rock Shox Reba Team'in stoklarda kalmadığını duydum doğru mu bu? :(

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
satılan reba team maşaların ağırlığı(biliyorsanız tartılmış) ve çalışma mesafesi nedir. birde maşanın yanında pompası beraber geliyor mu