roadrunner

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında transportr tarafından paylaşıldı.

1. transportr

transportr Misafir

bu da roadrunner. bicok vido yildizligi yapmis, kendi pek fotograflara cikmayi sevmese de, bicok fotografta emegi olan eski ama hafif ve hizli bi patika makinesi. vakti geldi artik yerini taz ' a teslim etcek de bakalim ne zaman :D

Cihan A. bunu beğendi.
  2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Hayııııııııııııırrr :( olamaz... olmamalı...
    Road Runner benim henüz boyasını bekleyen MTB'den bozma Speed Bike'ımın adıydı :(. MTB'min de adı Coyote tabi ki :D.

Şaka bir yana, güle güle kullan transprtr :)...

3. Natural_animal

Natural_animal Kıdemli Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun dostum nice mutlu km lere. Allah tekerleklerine zeval getirmesin. Hiç bir zaman baş aşağı döndürmesin.

transportr

transportr Misafir

yapma yaw :D neyse. benimki harbici roadrunner ama kac zamandir arkasinda su bile var :

3 senedir gule gule kullaniom zaten yaw yeni bisi deil de, neyse madem coyote senin taz benim ozaman reserve edelim de sonradan sıkıntı cikmasin :D

tesekkur ettim 2nize de

5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Haahaha :D Dostum istersen sana RoadRunner yazısı gönderebilirim :) Ben lazer kesimde kendim için yazdırmıştım ancak biraz büyük geldiler. Boyutları ayarlayamamışım 7*51 cm ölçülerde. Kırmızı ve fontların içi boş :) Sudan vs vs etkilenmeyen süper bişey. Fiyatı tabi ki yok, satılık değil çünkü meraklısına kargo ücreti karşılığında :D

transportr

transportr Misafir

vayy :D iyiymish, saolasin da simdi okadar uurasmissin fln, sen kullanirsin bence bisekil. tesekkur yine de

7. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

:) Sen bilirsin dostum. Ben kendime yenilerini yazdıracağım zaten de, belki bunlardan da biri faydalanır diye düşünmüştürm...

8. kadir yücel

kadir yücel Üye

Seviye:
    hocam üşüteceksin

9. zafersidal

zafersidal Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    yaklaşık 4 yıllık konuyu nerde buldunuz ya biraz dikkat lütfen:Skull-175

N.Erdem TUGRAHAN ve Semican Baydur bunu beğendi.
  10. Cihan A.

Cihan A. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Karlar içinde bisiklet resmi değişik ilginç ve hoş olmuş.Kazasız sürüşler...

11. chainmassacre

chainmassacre Aktif Üye

Seviye:
    ilgionc bi alet ve ortamda cok ilginc gercekten

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.56.24.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
upload_2017-2-6_11-22-43.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
kayseri.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...