Rize'de bir bisiklet turu yapsak ya ?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Bilal Tonyalı tarafından paylaşıldı.

1. Bilal Tonyalı

Bilal Tonyalı Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar,

Rize'li bisikletçi arkadaşlar turlar düzenliyosanız lütfen beni de dahil edin :) ben Pazar'da oturuyorum burda arastırdım kimse yok ilgilenen bu isle hep yapayalnız gidiyorum turlara :(

Ben cumartesi pazar ve pazartesi günleri boşum varsa müsait olan lütfen söylesin haberleşip anlaşıp bi turlayalım artık nereye gitceksek. Lütfen !

2. Ramazan ÇELİMLİ

Ramazan ÇELİMLİ Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba kardeş bende İstanbulda oturuyorum 16 haziranda geleceğim halen bakıyorsan forma yaz bu kounun altına buluşalım bi yer beliler ocak köyünde oturuyorum

İlginizi Çekebilir

20160925_130322_HDR.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
4.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
marco-pantani.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...