Rexpo androİd tablet 7''

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
REXPO CM-718 3G DESTEĞİ A10 İŞLEMCI 1.50 GHZ 512MB 4GB EKRAN 7 ANDROID 4.0 CAM WI-FI USB+HDMI TAB + 16 GB BELLEK
18 ay garantisi vardır..2 aylık makina en ufak bir arıza .cizik. leke yoktur....
180 LİRA
(link)
(link)(link)(link)
REXPO CM-718 TABLET PC Android 4.0 ICS işletim sistemi, 7.0-inç ekran ve 1.5Ghz işlemci ile sunulan REXPO CM-718 tablet pc Wifi özelliği ile kablosuz, dönüştürücü sayesinde ethernet arabirimiyle kablolu internete bağlanabilme, harici klavye ve mouse ile kullanabilme özellikleri ile uygun fiyatı ve buna karşılık mükemmel performansı ile göz dolduruyor Flash destekli Android 4.0 işletim sistemi, 3 saatin üzerinde kullanım süresi ile mükemmel bir performans sağlıyor. 1,5 Ghz hızla çalışan ALLWINNER A10 işlemciyi kullanıyor. ALLWINNER A10 işlemcisi tablette bulunan ofis web ve android markette bulunan uygulamaları hızlı ve keyifli şekilde kullanmanıza imkân tanıyor. 360 gram hafifliğinde ve estetik görünümü ile beğeninize sunulan Rexpo CM-718 Tablet PC ürünümüzde birçok uygulama üretimde yüklenmiştir. (Hesap makinesi, ofis programlarını kolayca ve hızla açmayı, oluşturmayı ve düzenlemeyi sağlayan Documents to Go, e-posta, Galeri, G-mail, saat, web tarayıcı,müzik, dokunmatik ayarlar, Youtube, uygulama market, video, takvim) G-sensor ile ekran otomatik olarak yön değiştiriyor, bu sayede ekranı ister yatay ister dikey halde kullanabilirsiniz. Teknik Özellikler : İşletim Sistemi : Android 4.0 CPU: ALLWINNER A10 RAM: 512 MB DDR3 NAND Flash: 4 GB Ekran: 7" Dokunmatik panel 16:9 / Çözünürlük: 800*480 Capacitive Multi-touch Ekran - 800x480 Ebat: 200X122X11.5 mm (Slim Model) Ekran teknolojisi : TFT-LCD TN Ekran orantısı : 16:9 Kamera : Önde 0.3MP kamera, arkada kamera bulunmuyor Hareket sensörü : 4 yönlü tilt sensörü Ağ bağlantı özellikleri : Wi-fi (kablosuz ağ)

0505 6274717

Scudo