Forum için öneriler

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
bisikletlerimizin üzerine yağan bu karlar kışı iyice hissettirdi bize,her ne kadar bugün istanbul da hava günlük güneşlik olsa da..:)

bi de hayırlı olsun diyorum yeni modaratör arkadaslara ;)

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan
Scudo

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Merhaba yönetim, bu konu başlığının içerisine Sergi(ler) kelimesini de ekleyebilir miyiz?

bkz.Örnek :
(link)

Kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Şatır

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
merhaba bu mesaj forum daki Moderatör abi ve arkadaşlara yazılan ve eklenen konular fotoraflar duyurular etkinlikler ve sayabilecegim daha cok şey var egerki bunlar silinecekse [pedal cevirmenin bir özgürlük anlayışı kalmaz]teşekkürler

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Söylemek istediğinizi daha net yazabilirmisiniz.Forum kurallarına uygun olduğu halde silinen herhangi birşeymi oldu ?

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463

Nasssi yani ben bişi anlamadım forumun kuralları belli,yazılacak metin kurallara aykırı değilse bence silinmez forum laik,demokratik aynı zamanda sosyal olguları içeriyor...

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Forum kurallarına uygun olan herşey sonsuza kadar kalır.

Kuralsız olan ise saniyeler içinde gider..

Barb.

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903

tavsiyeniz uygulanmıştır..teşekkür ederiz.

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Sanıyorum Rahman, Forum'un taşınırken silinen resimlerinden bahsediyor. Aynı konuya daha önce de Cahit Turhan değinmişti. Bu konu teknik bir konu olduğu için, bu konuyu ben de size bırakmıştım...

Aşağıdaki adreslerdeki gezileri Cahit Turhan ve Rahman birlikte gerçekleştirmişti...

(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Özcanak

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522

eline sağlık murat.. dilerim sanatseverlerin de zevkle takip edeceği bir bölümü zenginleştirmiş olduk böylece.. bir de kaybolan puanlar ve yıldızlar için çare olsaydı..

livestrong :D

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903

rica ederim.

:Dona çareyi bulabilseydim dünyanın en mutlu insanı olurdum sanırım:rolleyes:

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Süleyman bey açıklamanız için teşekkürler.

ilgili linklerdeki resimler düzeltildi.

kesinlikle kasti bir uygulama yok.

sorun şu.

eski konulardaki resimlerin linklerinin yeni adresimize göre düzenlenmesi gerekiyordu.fakat bazı konular atlanabiliniyor hak verirsiniz.binlerce resim mevcut çünki forumumuzda..

konulardaki resimlerini göremeyen üyelerizin küskünlük yapmaları yerine bizleri konu hakkında bilgilendirmelerini rica ediyoruz.

saygılarımla.

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Teşekkürler bu teknik hatanın sebebinin bence açıklanması gerekiyordu...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
merhaba öncelikle konuya duyarsız kalmadıgınız için TEŞEKKÜRLER silinen sadece resimlerden bahsetmiyorum dikkat ederseniz şehirler arası turlarda cahit hocamın igneada da nükleer santral kurulmasına karşı bir miting oldugunu belirden hoş bir yazı vardı bunu duyurarak trakya bölgesindeki necati dayımızın ve süleyman abimizin kendilerinin gezip kamp yapdıkları ıstıranca diger adıyla yıltız dagları doga harikasının yok olmaması acısından [dogada pedal ceviren arkadaşlardan] yazıya ve verilen linklerde olaya tepki ve desdek verilmesiydi ama ne yazıkki konuya farklı yönden bakılıp SİLİNMİŞ ben gercekden cok üzüldüm ilgili arkataşlardan ben o yazıyı forumda[GERİ İSDİYORUM] TEŞEKKÜRLER

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Merhaba rahman kardeş, her ne kadar konunun kısmen dışında olmak istesem de belki senin kendini iyi hissetmeni sağlar diye yazıyorum bunları.

Yaklaşık on yıl aradan sonra bu bisiklet denen meretin heyecanına geri döndüm. Ve hatta o heyecana kaptırdım kendimi diyebilirim. Bu şöyle oldu; geçen sene bir city bike aldım aylardan haziran filan sonra yeşil bisiklet ve Gürsel abiyle tanıştım. Bana forumu önermişti. Sonra gel zaman git zaman gerçekten burası bende bir alışkanlık yaptı.

Şehir içi geziler, önemli etkinlikler ve forumun gerek geyik gerekse can damarı bölümlerinde birçok yazım, yorumum oldu. En son sanırım dört yıldız ve üç/beş bin kadar da puan biriktirmiştim. Sonra bir baktım forum çökmüş hepsi gitmiş. Benim eski user adım "livestrong" idi.

Küsmenin ve sinirlenmenin sadece sana zarar geitreceğini unutma. Üzülmen ve kızman belki de küsmen bana göre yersiz. Çünkü burası bizim değil. Unutma doğru söyleyen her zaman dokuz köyden kovulur.. Fazla da kendini germe.. hem giden sadece senin iştirak ettiğin paylaşımlar değil, birçoğumuzun başına geldi bu.. Sanırım arkadaşlar geri getirebilecekleri konu/resimler için gereken özveriyi zaten gösteriyorlardır. Göstermek zorundalar da.. Çünkü bizler olmaz ise forum da olmaz, konular ve/veya kullanıcılar 3/5 ayda bir silinecekse de bizler burada olmayabiliriz.

Şunu da unutmamak gerek, bana göre Türkiye'nin en iyi bisiklet forumu burası.. Her ne kadar ara sıra bizlere format atılsa da..

Yine de burayı seviyorum !

Herkeze saygılarımla,
Özcan

• Beğen
Tepkiler: otec

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Arkadaşlar öncelikle anlayışınız için çok teşekkürler.evet forum 2 kez teknik sıkıntı yaşadı.yaşanan bu sıkıntılar neticesinde ciddi veri kayıplarımız oldu.ciddi anlamda üye ve konu kaybettik.

fakat şunu bilmenizi isterim ki yaşanan bu sıkıntılarda benim ya da yönetimden hiçkimsenin şahsi şuçu yoktur.

günlük yedek alındığını bildiğimiz koskoca hosting firmaları bir gün çıkıp serverdaki ana harddiskimiz yandı.yedeklerimizde aynı hdd de idi.diğer hdd de ise 2 ay öncesinin yedeklerini bulduk diyince elbette elimizden birşey gelmedi.

biz forum olarak kısa zamanda elbette sizlerinde değerli desteklerinizle toparlandık.fakat bahsi geçen problemlerde birçok ticari sitede hatrı sayılır kayıplar gördüler.

uzun lafın kısası forumlarımızda üye olurken okuyup kabul edilen kurallar herkes için geçerlidir.kuralları okumadan okudum ve kabul ediyorum diyenler için se ileriki hataları için tolerans gösteriliyor.kimsenin yazısı konusu geçersiz ve gereksiz bahanelerle silinmiyor.silinemez.hatalı uygulama yapan yöneticiler de cezalandırılır.

bu arada rahman arkadaşıma bahsi geçen konunun iç yüzünü c.turhan abimle konuştuğumu karşılıklı mutabık kaldığımızı da bildirmek isterim.özcan ada teşekkür ediyorum.