Resimdeki en önemli yanlışı bulunuz????

Korhan Nas

Aktif Üye
Tepki
167
Yer İzmir 1. Kordon resimde bir çok yanlış bulunmakta. En büyük yanlış sizce hangisi?????

http://img340.imageshack.us/img340/1907/p0041040610

Scudo

Korhan Nas

Aktif Üye
Tepki
167
Evet İzmir'deki nadir yollardan biridir bu. Ziraat Bankası Ege Bölge Müdürlüğü araç otoparkı olarak kullanılmakta ama şu sıralar sanırım :))))

Korhan Nas

Aktif Üye
Tepki
167
Fotoğrafı çekerken 10 metre ileride de trafik ekibi vardı :) dedim bu ne iş Ziraat Bankası arabası devletin arabası diyor :))))

M.öztürk

Üye
Tepki
55
Araba yokken , seyyar satıcılar , çöp torbaları ve o yolu yaya yolu zanneden binlerce gerizekalı mevcut olduğu için ben bisiklet yolu olarak görmüyorum orayı kullanmıyorumda :boese157:

Korhan Nas

Aktif Üye
Tepki
167
Sadece o kadar da değil tek sıra için işgaliye izni alıp yaya yolunu tam olarak kapatan işletmeler ve buna göz yuman belediye ekipleri bu işin ana sorumlusudur.

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Eğitimsizlik ve benciklik hep kendini düşünme psikolojisi :D

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
Araç filo aracı gıbı duruyor renault fluence güzel araba sınıfının en uzunu.

şaka bir yana o aracın oraya park edilmesi çok büyük terbiyesizlik yanından bisikletle geçerken çizilse adam suçlu senmıssın gıbı davranır bide.Yanlışlıkla bisikleti sürttürecektin.:D bidakine yakınına koymazdı.

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Orada bisiklet yolu mu varmış? Benim bildiğim orada gül satanlar, mendil satanlar , mısırcılar,çekirdekçiler , esrarcılar falan oluyor .Değil orada bisiklet sürmek ,rahat yürümek bile imkansız :)

• Beğen
Tepkiler: Raven_35

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
3 sene önce benzer bir konu açmıştım istanbulun halide pek farklı değil.

selam arkadaşlar şu aşağıdaki resme iyi bakın ne görüyorsunuz.:boese157:
istanbul anadolu yakasında oturanlar pendik - bostancı sahil yolunda biz bisiklet severler için yeni bisiklet yolu yapıldığını çok iyi bilirler ,eski bisiklet yoluna göre çok daha modern bir yol yapıldı bu yüzden belediye başkanına sonsuz teşekkürler , yalnız resimde de görüldüğü gibi (bunu her hafta ,hatta hergün görebilirsiniz) bazı dengesiz adamların eski adetlerini devam ettirdiğini görüyoruz o koca minübüsün bisiklet yolunun ortasında ne işi var üstelik adam yolun ortasında da mangal yapıyor,YUHHH dedim YUHHHH, bu gibi adamlar yüzüne bisiklete binmekten soğuyorum zaten her yer araba binecek yer yok ,bizim için yapılan yerede böyle görgüsüzlerin resmen tecavüz etmesini kınıyorum ,tabi adamın birşey umrunda değil o ağzının suyu akarak biraz sonra yiyeceği tavuğun ateşini yelliyor, kimse kızmasın FRANSAYA ,ALMANYA YA ,HOLLANDAYA tabi almazlar bizi avrupa birliğine bu görüntüleri orda görmeniz mümkün değil , eline bayrak alıp sokakta bağırmakla vatan sever olunmuyor ne zaman ki birbirimizin haklarına saygı göstermeyi öğrenirsek o zaman gerçek vatan , millet sever oluruz. :in:

(link)

Tufan Yuzseven

Forum Demirbaşı
Tepki
324
@Bülent ÖZER

o ortalık yerde mangal yakan öküze ne desen boş, bildiğin öküz işte ne anlar medeniyetten ne anlar vatandaş haklarından,ne anlar bisiklet yolundan...
yanına gidip burası bisiklet yolu neden buraya park ettiniz deseniz, ''pislet yoluda neymiş ulan, yol işte de get...'' gibi hanzoca bir cevap alırsınız en iyi ihtimalle...

öküze bile sopayı gösterinde laf dinler, bu cins öküzlere ne yapsan boş, allaha havale ediyorum...

heee bunlar gibi barzolara yapılabilecek tehlikeli ama biraz olsun iç rahatlatan bir yol var... (ÖNERMİYORUMMM!!!) bisiklet yolunda çökmüş böyle takılan insan müsfettesinin yakınından dikkatle ama olabildiğince hızlı geçip ömründen 3-5 sene eksiltmek... en azından daha az yaşamış olur barzo...

Tepki
32
Evet o yolda aşağı in sür daha iyi bisiklet yolundan . Ama İzmir belediyesini kutluyorum bu olayın dışında tabiki bütün sahil boyunca bisiklet yolu var tebrik etmek gerekiyor tabiki yolların yapılamasında izmir bisiklet derneğinin emeklerinide unutmayalım

Koray Altıntaş

Daimi Üye
Tepki
136
Küçükyalı sahil dahil olmak üzere kartala kadar hatta pendiğe ^^MANGAL^^ bilindik manzara artık,şimdilik caddebostan fena değil durumda ama geçenlerde fark ettim ki orayada yavaş yavaş bostancı kısımlarından sokulmalar başlamış :D
Yakında MAZGALLARDAN zıplar gibi MANGALLARDAN zıplayacağız gibi gorunuyor :D

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
bisiklet yolu ayrıca ordaki arabalın hepsi aynı çok ilginç

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Arkadaşlar çözüm basit geçerken hafiften yaklaşıp (kimse görmezken) çiziverin olsun bitsin. Hergün bir çizik yese o araba bir daha park etmez. Ben kendi şahsıma fırsat çıktıkça yapacağım.

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
enteresan bi resim olmuş yolu işgal eden sadece araba mı onuda merak ettim arkada bi kalabalık var ...

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
bir yanlış daha gördüm park halindeki araçlar farklı yönlere bakıyor çoğunlukla ve çok yakınlar...