1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

Resim boyutları

Konu, Serbest Kürsü kategorisinde Mustafa_Temizel tarafından 11 Ocak 2007 tarihinde paylaşıldı.

1. Mustafa_Temizel Daimi Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Sponsorlu Arkadaşlar ben resimlerin boyutlarını değiştirmek için program arıyorum.Yardm edermisiniz.

2. Fatih Buzgan Forum Bağımlısı

irfanview programı birçok işlemi yapabiliyor.
    Resim boyutu değiştirme, renkleriyle oynama, beyaz dengesi, kontrast değiştirme, siyah/beyaz a çevirme, görüntüleme, toplu format dönüştürme vb.
    Ücretsiz ve küçücük bir program 5 yıldır tüm kullandığım pc'lerde hep bunu kullandım.
    irfanview'ı indirip, kurun, resmi açın, CTRL ve R tuşlarına aynı anda basıp resmin yeni boyutunu girin, farklı kaydedin, bitmiştir.

3. Murat EVGİN Forum Bağımlısı

bende Photo Filtre kullanıyorum, türkce ve kullanımı oldukca basit..
    Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız.

4. Tuğrul Forum Bağımlısı

Forumda zaten program var .Hemde sabit konuda.

Lütfen BURAYA bakınız.

Mustafa_Temizel Daimi Üye

Bisiklet:
    Salcano
    İşte bende bu linki arıyodum.Sağolun Tuğrul bey.Diğer arkadaşlarada teşekkürler.

6. onaran Daimi Üye

arkadaşlar bir sorunum var...acaba resimlerde çözünürlükleri ile oynamak mümkünmüdür...elimdeki resim çözünürlüğü 96*96 bunu bozulmadan büyütme imkanımız varmı...yardımlarınızı bekliyorum