Red Dot 2014 ödüllü bisikletler

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında öner yıldırım tarafından paylaşıldı.

1. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    Tasarım ödüllü biskletler beni alanım:) Üç tane de ben göstereyim.
    Cannondale Bad Boy, 2009 model, lefty ve göbekten vites.
    Amortisörü gidon boynunun üstündeki mandalla kilitlenebiliyor.
    Bad Boy'lar genelde siyah üretilir. Bu model adeta Good Boy veya Angel Boy
    CANYON Ultimate CF SLX Tüm zamanların en iyi bisikleti. Bana göre ve ödül verenler göre diye ekleyeyim. Sele borusunun ve Ergon selesinin ayrıca ödülü var.
    Platonik aşkım.:utn:
    Schindelhauer. İsmi tuhaf bisiklet. Elbise gibi seat tube bitişiyle ve görsel sadeliğiyle nefis bir parça.:in:
    Bu marka çoğunlukla göbekten vitesli bisiklet yapıyor.
    Bakalım diğerlerini bulabilecek misiniz?;)

furkan.zaman bunu beğendi.

Related Contents

upload_2017-3-2_13-56-52.png
Durum şöyle: Gerçek bir kalori hesabı için gerçek bir enerji hesabı gerekir. Gerçek bir enerji hesabı için laktat eşiği güç değerinizin doğru olması gerekir. Özetle; güç ölçer yoksa, nabızla...
KUMBAG.jpg
@3rsin o halde 1 saatlık 1000 kalorı gostergesı hemen hemen dogru bır ızlenım ortalama 24 km hızda. Donus olayında yokus cıkılıyor ama ortalama dusuyor. aynı hızda o tırmanısı yapsam daha cok...
EDİRNE.jpg
@3rsin o halde 1 saatlık 1000 kalorı gostergesı hemen hemen dogru bır ızlenım ortalama 24 km hızda. Donus olayında yokus cıkılıyor ama ortalama dusuyor. aynı hızda o tırmanısı yapsam daha cok...
STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
GARMİN AKŞAM.jpg