Record competition........mtb takaslı

suatkucuk

Üye
Tepki
49
Pedallar Gipiemme Italy

Ruble Shimano 6’lı Japan

Arka değiştirici Huret Jubilee France (the lightest in the world)

Ön değğiştirici Huret Jubilee France

Aynakol dişlisi Shimano Japan, bacaklar Thun

Gidon 3tttItaly

Gidon boğazı 3tttItaly

Vites kolu Shimano600 Japan

Sele SelleRoyal S17 (orijinal deri) Italy

Sele borusu SR Japan

Fren bacakları CLB France

Teker göbek mandalları arka Campagnolo, ön Shimano

Jantlar Schürmann Germany 28 inç(çift katlı alüminyum)

Jant telleri Special

Kadro boyu 50 cm

Fren kolları : ?

Orijinal beyaz deri gidon sargısı

El yapımı kadro komple nikelajlı, nikelajın üstünde orijinal boyası var, pas yok, çürük yok, tüm aksamları kusursuz çalışıyor…çok zarif bir kadro ve bana göre en değerli parçaları vites değiştiricileri, zamanın en hafif değiştiricileriymiş, şu anda da sadece bu parçalara hatırı sayılır fiyatlar biçiliyor, yurtdışındaki siteler de..Bisikleti aldığımda teller ve kabloları değiştirdik, göbek bakımları, fren, vites ve jant ayarları eksiksiz yapıldı, şu anki haliyle bir yarışta derece yapabilirsiniz JJ….15-20 sene önce Almanya’dan getirilmiş, üzerindeki ekipmanlar 20 ile 30 yaş arasında..Geçmişi ile ilgili bilgi bu kadar.. Markasını çözemedik, logonun ortasında “C” harfi var ve logonun üstünde de “RECORD” yazıyor. Logonun çevresinde yeşil,sarı,siyah, kırmızı,mavi ve beyaz şeritler var, selenin altından inen borunun altında yine aynı logo var ve logonun etrafında “CYCLES SPECİAL” yazıyor. Yanlarda da “COMPETİTİON” yazıyor.Bu söylediklerimin hepsi orijinal etiketleri, bisiklet yıllardır neredeyse hiç kullanılmamış, bende haftada bir kez küçük bir tur yapıp, tekrar yerine kaldırıyorum, göz alıcı güzel bir bisiklet J…

Evde 3 bisiklet var ve benim de iyi bir MTB’ye ihtiyacım var, Kaliteli bir MTB ile takas yapabilirim… Fiyatı ise : 1200 TL.
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo