RC araba,helikopter,uçak,tekne kullanan varmı? :)

Tepki
38
Herkese merhabalar bisikletle birlikte en çok ilgilendiğim şeyler rc araçlar fakat İstanbul'da buluşmalar veya bunlar için biryer varmı merak ediyorum?

• Beğen
Tepkiler: mziyaeddin
Scudo

serkan yıldız

Daimi Üye
Tepki
162
İstanbul'da Caddebostan sahilde her daim RC severleri bulabilirsin. Kendi aralarında toplanıp takıldıklarını da sıksık görüyorum gelip geçerken. Eğer uzak değilsen, vaktin de varsa bir cumartesi uğraman iyi olur.

Tepki
27
Bu RC de manyaklık abi ya, gördüğüm zaman izliyorum direk ucuz da değil naletler :) Almak istesen bisiklete harcarım o parayı daha iyi diyor insan. Neyse başka zaman alırız artık :p

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
bir ara axial scx 10 hochno almaya karar vermiştim .ama sonra vaz geçtim , gerçekten bağımlılık yapıyor. gece gündüz rc videoları izliyorsunuz, ben scale crawler severlerdenim. on road pek hoşuma gitmiyor .

mziyaeddin

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Mehmet Ziyaeddin UYANIK
Bisiklet
Marin
RC araba (HSP Xeme pro), helikopter (Esky Belt-cp) ve uçağım (Art-Tech Yak54) var. Ama hiç biri düldülümün verdiği hazzı vermiyor.

FarukDemir

Forum Bağımlısı
Tepki
397
Ben de heliciydim bir zamanlar :) Model yükseltmek için elimdekini sattım, bir daha da alamadım..

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
@Burak Oztarak

hobbyrc diye bir forum vardı bi aralar bende takılırdım orada o forumda gezin derim aradığın cevabı rahatlıkla bulursun

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
RC kullanıyorum ama gerçek RC sayılmaz.Oyuncak türü jip.

mustafa susam

Daimi Üye
Tepki
76
Bisiklet
Motobecane
bende seviyorum rc otomobillleri benzinli olanları var motosiklet gibi ses yapıyor 100 km hıza çıkıyor 4x4 hepsi yolda kendini kaybetmiyor bence sağlam bi tane al bütçen varsa sırt çantana kot bisikletle gezerken yakalarsan bi durum dur takıl.bende bunu yapmayı planlıyorumÇ.)
(ama yanında bi elektro şok cihazıda bulundur çok garip tipler var ortalarda:)