İptal Edildi Ravensburger-anatolian yapboz + puzzle halısı

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Ravensburger'in 1000 parçalık ve Anatolian'ın 260 parçalık yapbozlarını, birkaç defa kullandığım puzzle halım ile birlikte satmak istiyorum.

Yapbozları birer defa yapıp hemen akabinde bozdum, herhangi bir parça eksikleri yok, yaparken kaybetme durumunuzda ise firmalardan ücretsiz olarak parça talebinde bulunabiliyorsunuz.

Hepsi kaliteli firmaların ürünleridir, sorularınız olursa yanıtlayabilirim. Ürünlerin tamamını farklı zamanlarda D&R mağazalarından almıştım.

Anatolian -- 12 tl -- Anatolian Puzzle Mutluluğun Resmi / Home Sweet Home 3260 | 15,99TL - D&R : Hobi-Outdoor

Ravensburger-- 30 tl -- Ravensburger 1000 Parçalı Mutfak Dolabı 192984 | 38,99TL - D&R : Hobi-Outdoor

Educa puzzle Halısı -- 30 tl -- Educa Puzzle Halısı | 38,99TL - D&R : Hobi-Outdoor

Bu da ravensburger'i puzzle halısı üzerinde yaptığım zaman, fikir vermesi açısından.

Ancak toplu alımda cüzi bir miktar pazarlık düşünülebilir. Eskişehir'de elden teslim olabilir. Diğer iller için kargo alıcıya aittir. Teşekkürler.

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Tamamı 50 liradan günceldir.

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Tamamı 30 liradan günceldir.

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Satıştan vazgeçildi. Konu kilitlenebilir.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-10-30.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
1-1468594337439-1vrvekqftvdaq-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
upload_2017-1-3_15-30-31.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.