Rapor

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında gurkankas tarafından paylaşıldı.

1. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    2.el konuşarında kapatılması istenen bir çok konu var bunları raporla bildirmek istiyorum fakat '' Rapor Et'' butonu yok :D sayın site yönetiminden bir açıklama istiyorum ...

iyi forumlar...

2. Samet Saglam

Samet Saglam Bisikletkolik

Seviye:
    Böyle bir buton olsa çok iyi olur her konuyu link şeklinde yöneticiye bildirmek külfet oluyor

gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    önceden vardı.uzun süre kullanmadım ihtiyaç olmadığından şimdi 2.elde kilitlenmesi gereken konuları rapor et butonuyla yapmak çok daha kolay olacaktı.

İlginizi Çekebilir

CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...
drink-up.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
3.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...