Davetiye isteyenler

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
(link) davetiyesi isteyenler email adreslerini yazsınlar.
ancak şöyle bir durum var..yeni üye olduğum için sadece 5 davetiyem var..
benden davetiye alıp üye olanlar burada davetiye dağıtmaya devam etmeliler. aksi halde paylaşım yarıda kalır ;)

rapid reactor nedir diyenlere kısaca, rapidshare sitesinde dosya arama sitesi diyebiliriz sanırım.

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
Gönderildi, ilk mesajda yazdığım gibi, bu başlıktaki dağıtımda destek bekliyorum ;)

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bize de davetiye varsa iyi olur. Biri girer, öbürü bakar; kıyamet bundan kopar.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sorry, you do not have any invitations! You should upload 200 files to get an invitation. But please do not forget that, all the uploads will be examined by moderators.

Şu an için yapamıorum ama buradan takip edip göndereceğim

Saygılar

Levent Temiz

Daimi Üye
Tepki
96
bende istiyeceğim ama nedir ne değildir :Skull-175 bilgi de verseniz ... seviniriz

turco

Üye
Tepki
63
İsim
Özgür
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Bmx
Selamlar,
foruma uzun zamandır girmiyorum ve burada gerçekten kaliteli kişilerin olduğunu bildiğimden isteyen bir kişiye r10.net davet kodu vereceğim.(Eski üyelere)

r10.net nedir?
Ürün satmak isteyen ama genellikle webmaster odaklı bir forumdur. Web site işi ile uğraşan kişiler için mükemmel bir yerdir.

Lütfen sadece bu tip işler ile alakalı birisi yazar ise sevinirim zira davetiye çok zor kazanıyor

Bilgilendirme amaç ile yazıyorum. Forumda zaman zaman dolandırılma vakaları yaşanıyor. Eğer sizde bu tip bir dolandırıcılığa denk gelirseniz herhangi bir sorumluluk kabul etmem tamamen sizin ve karşı taraf ile aranızdadır.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek