rampa

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
selam arkadaslar bısey sorcam
avcılara rampa yapılıyormus galıba bı bılgısı olan varsa solerse sevınırım

Scudo

mtone

Üye
Tepki
7
ya o rampa yapanlara sölede adanayada ugrasınlar anasını ne işş en iyi yapanlar adanada skate park yokk yaa :s kendimizi geliştirmemiz lazım skate parkımızz yok olsaaa bizi amerikadan yarşmaya çarırlarrr

BF Okuru

Üye
Tepki
2
marmariste oturuom burası ufak bi yer ama buraya bile yapılıo yaniiiiiii

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
mumkunse bı tanede antalyaya alabılırmıyız...sacma sapan yerlere yapana kadar..

bmxsamet

Üye
Tepki
11
haklısın kardeşim 'freeride07' istanbulda kaç tane var bilmiyorum ama istanbula 5 tane yapıp adanaya antalyaya yapmamaları saçma ne var ist da 4 olsada adanadada 1 tane olsa :S adanadan yetenekli bir sürü gencin çıkacağına inanıorm :S ....

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Antalya ya rampa yapsınlar biraz da:eek:.. yetkililere mesaj çekelim susmak yok!!

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
2007 yiliydi yanilmiyorsam, Avcilar'da bir ilkögretim okulunun spor klübünün acilisi icin bir gezi düzenlemistik minik kardeslerimizle.

O dönemde bu islerle ilgilenen bir arkadasimiz (forumdaki nicki aziz) bu konuda bir kac görüsme yapip bir kac olumlu adim atmisti. Ancak neticesi ne oldu, ne tür bir karara baglandi acikcasi ben de bilmiyorum.

cedfaruk

Daimi Üye
Tepki
100
Trabzon belediyesine proje olarak sunacağım ama elimde ölçüler yok sadece resimler mevcut :S

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
yha kardesım bnce burda aglamayında bı kaç bmxcı gıdın beledıye baskanına konusun bı gun ayarlayın hatta bı show yapın pna hala yapmayız dıyorlarsa oo kadar kısısınız bıraz para werın yavas yavas toplarsınız rampa kendınıze

BF Okuru

Üye
Tepki
2
muhammet günlüceğin oradaki gemilerin park alanına büyük koca park yapılıo marmaris duydu senn duymaman bi anormal

• Beğen
Tepkiler: collage1

Rad dogs

Üye
Tepki
1
bu islerle ugrasan arkadasim var turkiyedeki bütün skate parklari yapan o dur ilgilenen varsa bana dönsun

mtone

Üye
Tepki
7
adanaya yapılsın yapan adam için 5 vakit namaz kılarrımmm... nese yapmazlarsada zaten istanbula gitcemm orda skate parkları dolanırımmm kapışırıkkk