Rambo 39 millenium ( this is real mtb war's canım )

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mariokaldato Sana okumadan yatıyorum diye mesaj attım ama dayanamadm yine Cumhur abi :) Akşam akşam güldürdün yine :) :) vaşington devlet hastanesi hemoroid tedavisi bitirdi olayı zaten :):)

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.749
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
@mariokaldato

Farklı kişiliğiniz ve yazım kabiliyetiniz ile forumumuza bir renk kattığınız aşikar.

Ancak özellikle son zamanlarda yaptığınız paylaşımlarda bulunan çok sayıda bel altı ifade ve giderek düşen seviye ben dahil birçok kullanıcıyı rahatsız etmekte.

Lütfen mesajlarınızda forumumuza yakışır seviyeyi muhafaza etmeye özen gösterin. Bu başlıktaki mesajınızı ise lütfen düzenleyin, bizi zor durumda bırakmayın.

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Sadettin Z.
Sen dahil bir cok arkadas sanirm mizahta olan genel hamurun halkin kendi kullandiği dil oldugunu biliyordur. Bir mizah yazisindaki genel uslubu elestirmektense okumamanizi tavsiye ederim ..bu spora ait tek mizah denemelerini yazan bir kisi olarak hic bir beklentim olmaksizin emek verip sadece insanlarin yuzunu guldurme arzusuyla dolu oldugumu tahmin ettiginizi umuyorun. Ben metinde degisiklik yapmayacagim siz direk silebilirsiniz dukkan sizin

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.503
İsim
Yusuf
Zaten konu dışı- serbest kürsü kısmında yazılıyor bunlar.

• Beğen
Tepkiler: V3DAT

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben yaziyi silmeye calistim silme modu yok malesef sorun degil kaldiririm ama silme nerede bulamadimda

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.749
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
@V3DAT

Bu forumda yönetim ekibinin bir üyesi olduğumu, yapmakla mükellef olduğum şeyin forum kurallarına uyulmasını sağlamak, gerektiğinde bunun için uyarılar yapmak, mecbur kalındığında daha ciddi tedbirler almak olduğunu hatırlatırım.

"Biz bize takılıyoruz, beğenmeyen okumasın" minvalindeki mesajınızın bir geçerliliği bulunmamaktadır. Zira uyarı (tehdit değil) konusu mesaj içeriğinde çok sayıda bel altı sayılabilecek ifade vardır. Bu ifadelerin kaldırılması mesaj sahibinin yükümlülüğüdür, aksi hali forum kurallarının ihlali anlamına gelmekte olup yaptırım gerektirir. (Bu biraz tehdit olabilir)

Yine konu sahibi tarafından tamamen eğlence maksatlı açılan "Rakşok" grubunuza veya benzer içerikteki diğer başlıklara bir uyarı gelmiyorsa içeriğinde küfür/hakaret bulunmadığı içindir.

@mariokaldato

Daha önce açmış olduğunuz başlıkları da takip ettiğim için bel altı çalışmadan da gayet eğlenceli içerik üretebildiğinizi biliyorum.

Mesajınızı silmek gibi bir niyetim yok, ancak bu ortamda ben ve yönetici arkadaşlarım dahil kimsenin uluorta küfür/hakaret içeren paylaşım yapma hakkı bulunmamaktadır.

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merinde duzeltme modu yok sadettin kardes 2.ncisi tum yazilarimda ufak yollu argoda var bel altida var
Bu hikayede digerlerinden cok farkli bi durum oldigunu dusunmuyorum ama yinede bu konuda karari sana biraktim . silebilirsin

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.749
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
Yazdığınız içeriğin üzerinden belirli bir süre geçtiğinde düzenleme modu pasif hale geçmektedir. Bu tür bir durumda yöneticilerden herhangi biri yardımcı olabilir.

Mesajınızı elimden geldiğince düzenledim. Bundan sonrası için ise düzenin devam etmesi ve "forumun kulağına su kaçmaması" için gereken seviye konusunda hemfikir olduğumuzu düşünüyorum.

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
@mariokaldato

@mariokaldato

@mariokaldato

@mariokaldato

@mariokaldato

@mariokaldato

@mariokaldato

sanki düzeltilmeden önce daha düzgündü ...

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Sadettin Z. Şahsen farklı ve nisbi olarak daha verimli ve güzel bulduğum ileti/hikayelere karşı daha hoşgörülü olunması gerektiği, genel olarak kitlesel beğeniye sahip iletilerin yetkisi olmasına rağmen bireysel olarak törpüleme yetkisini kullanmak yerine istişare ile en az 3 kişilik bir komite ile törpülenebilmesi gerektiğini düşünüyorum. Şunu belirtmek haksızlık olmaz bu iletilerde mariokaldato beyin iletilerinde benide rahatsızlık eden küçük bir pay var. Bu sizinki ile aynı şeydir. Ancak orta noktada buluşarak yazarın özgürlüğünü ve bakışını köreltmeden orta noktada buluşulup devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@z. usta
Zaman ayirdigin icin ve deger vererek fikrini yazdigin icin tesekkur ettim dostum.Su bi gercekki turkcemizde bazi kelimelerin yerine asla baska bi kelimeyi oturtamiyorsun. Mesela karakteri bozuk adama "YAVŞAK " kelimesinden daha uygun bi kelime
Yoktur
Sonucta ben ticari kaygi gutmuyorum. Burada benim gibi dostlarla bir araya gelip kafamizi dagitiyoruz
Memleketimde insanlar acken ben burada "6600 avroluk x piskeletimi yoksa 7990 dolarlik y piskeleti mi alayim seklinde bi topik acmiyorum.Ben lattemi yudumlarken hayat hakkinda derin tespitler yapmiyorum
Butun ciddi mesajlarimi en komik haliyle ve ironi sanatiyla harmanlayarak sunuyorum. Kimse kusura kalmasin ben yavşağa yavşak derim