ramazan kazası..

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
arkadaşlar merhaba bugun başıma talihsiz bir olay geldi...
iftar öncesi turum esnasında sarıyerde kaza yaptım.allahtan eldiven ve kaskım vardı..
oldukça süratli bir şekilde trafikte giderken iananılmaz şekilde gözümden kaçan orta derinlikte bir çukura girdim ve bir daha çıkamadım.üstelik ileride olan başka bir engelebeye kitlenmişken.ne kadar basit ve doğal yolun ortasında öylece duran bir çukur...
şuna dikkat çekmek istiyorum sanırım oruçluyken ve iftara az bir vakit kala yapılacak tur da dikkat oldukça dağınık oluyor..dikatimizi tazelemeye çalışsak da dağılması daha bir kolay oluyor..
bu arada çukurdan ön tekerlek çıkmadan arka tekerleği sol yanımda gördüğüm bu kazada sağ bileğimin kıkırdakları ve ana bağı zedelendi sağ dirseğimdeki ve dizimdeki çizikleri zaten saymama gerek yok..şuan ağrı kesici ve bandajlı olan bileğime buz kompres yaptıktan sonra bilgisayara oturabildim..
iftar öncesi gezilerde çok çok dikkatli olalım..ramazan boyunca daha çok tacize maruz kalacağımızı düşünüyorum...kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim..

Scudo

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
geçmiş olsun ramazan kardeş,
allah'tan acil şifalar diliyorum.

CenGaver

Üye
Tepki
9
Geçmiş olsun,
Acil şifalar dilerim.
Aslında oruçlu isek Ramazanda ara vermek gerekir kanatindeyim. En azından ben şimdilik ramazanda tura çıkmadam, ama kendimi zor tutuyorum.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Sayın Ramazan Abi.. Büyük geçmiş olsun. Söylediklerinize katılıyorum.
Tüm bisiklet süren arkadaşlarımı Allah korusun..

Sevgiler...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Ramazan bey geçmiş olsun derim.
Bisiklet kazasında ençok bilek ve dirsek etkileniyor. Ve her ikisindeki zarar da çok zor iyileşiyor, yaklaşık 15-20 gün önce size benzer bir düşüşle düştüm halen bileğim ve dirseğimdeki ağrı geçmedi. Bisikletten düşünce gayri ihtiyari ilk darbeyi bilek alıyor. Çok dikkat etmek lazım. Kimsenin başına kaza vermesin derim.
Hoşçakalın.

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
çok teşekkürler.. allahtan ailemde beni tedavi edebilecek biri var.. abim çok ilgileniyor saolsun.. iyi dilekleriniz için tekrar teşekkürler..tedavi oluyorum şuan..
inşallah daha güzel günlerde birlikte pedal çeviririz..

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Ramazan Bey geçmiş olsun.
Dikkatsizlik sonucu içine daldığım bir çukur, benim ilk ciddi bisiklet kazamın bir parçası olduğu için o günden beridir mayın tarlasında mayın arar gibi çukur arar gözlerim.
Uyarınız için teşekkürler. Acil şifalar...

_bluessy_

Aktif Üye
Tepki
76
hay allah bisikletforuma nazar mı değiyor nedir...çok büyük geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
geçmiş olsun ya oruçlu olmanın etkiside vardır ama daha önce belediyenini sorumsuzluğu bu düşgün bir asfalt atamadılar

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
gecmiş olsun ramazan kardeş acil şifalarzaten bu sarıyer beşiktaş yolu mezarlık gibi bende bir kac kaza atlattım ama yinede dikkatli olmak lazım birde acxlık kafaya vurmuş birde stres adeta kaza geliyorum diyor

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
gecmiş olsun abi orucluyken dikkatimiz dagılıyor galiba daha dikkatli olmalıyız acil sifalar

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
Ramazan abii çok Geçmiş Olsun..!!! Acil Şifalar diliyorum..

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
arkadaşlar merhaba ..son durumu bilmenizi istedim..
hastahaneye gidip film çektirdim... 2 gün boyunca bandajlıydım ve bulabildiğim her imkanda buz kompres uyguladım..hastahane de rontgen sonucunda bilek bağlarımın zedelendiği söylendi..spey,tablet ilaç ve bileklik ile 2-3 hafta devam edeceğim..
herkese iyi dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum...

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak