Ramazan Bayramı

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Merhaba Bisiklet Dostlari,

Simdiden hepinizin Ramazan Bayrami mubarek olsun. Biz gurbette yasadigimiz icin bu coskuyu maalesef bu sene tadamayacagiz. Belki de sahip olduklarimizin kiymetini anlamak icin arada sirada mahrum kalmak, ne kadar istesek de ulasamayacagimizi bilmek, mekan degistirmek gerekiyordur.

Hani her bayram bir yere tatile kacma hevesiyle yanip tutusan, aman yine mi ziyaretlere gidip her yerde dolma, baklava yeyip kilo alacagiz, annemse her zmana goruyorum, oteki akrabalar da sanki beni cok mu umursuyor, baska zaman da gorurum diyenler vardir elbet aramizda!.

Simdi bir baklava olsa da yesek, yaprak dolmasi kavrami yok buralarda annem olsaydi yapardi demek, sadece cekirdek aileyi degil tum akrabalari ve o bos gibi gelen cayli muhabbetleri ozledigini gormek buyuk ihtimalle fikirlerini degistirecek ve sahip olduklari guzelliklerin farkina varacaklardir. Cok sukur ki bunun her zaman bilincinde biri olarak yasadim.

Meshur Macera Dolu Amerika! Gorduk iste. Hicbir sey bizim kulturumuzdeki guzelligin yerini alamaz. Bizzat test ettim cok fazla ulke gezmemis olsam da. Bir de dunyayi gezenlere sormak gerek!

Ne mutlu bize, birbirine bagli aile fertleri.
Ne mutlu bize, arkadasliklar samimi.
Ne mutlu bize, yardima ihtiyaci olana dort nala kosulur.
Ne mutlu bize, vicdan kavramindan haberdariz.
Ne mutlu bize, hala yapmaktan korktugumuz seyler var.
Ne mutlu bize, farkliyiz hala.
Ne mutlu bize, Turkuz ve Turkiye`ye sahipken hala.

Birlik beraberlik icerisinde, tum sevdiklerinizle birlikte agiz tadiyla bir bayram gecirmeniz dileklerimle hepinizin Ramazan Bayramini kutluyorum.

Sevgilerimle hosca kalin Kevser...

Scudo

@hmet80

Üye
Tepki
77
Merhabalar

Herkesin bayramını kutlar iyi bayramlar dilerim. Bu bayramda çocukları bol bol sevindirmeyi unutmayalım :)

(link)

• Beğen
Tepkiler: KevSerSeri

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
Arkadaşlar Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

BurakCan

Aktif Üye
Tepki
88
İsim
Burak Can
Bisiklet
b'Twin
saatim doğruysa bayrama girdik şu dakikada. Tüm İslam aleminin bayramı mübarek olsun.

• Beğen

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Sağlıkla mutlulukla nice bayramlara.Herkesin mübarek ramazan bayramı kutlu olsun.
Kevser hanım inşallah bir bayramda bize misafir olursunuzda o baklavaları sarmaları (ha bu arada kekik kokulu kavurmada var):) birlikte tüketiriz.

Hasan Topcan

Forum Demirbaşı
Tepki
220
sizinde bayramınız mübarek olsun Rabbim sizin dualarınızın kabul olunması temennisiyle..!

• Beğen

Nuri Kongur

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Ümit
sizinde bayramınız mübarek olsun kevser hanım.

bu vesileyle hepimizin bayramı mübarek olsun arkadaşlar.

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
Tüm tekerlek severlerin bayramı mubarek olsun.

Kevserseri bu mesajı yazdığımda bile bayramlarına daha cok var :D siz gurbetteki arkadaşlara çok selamlar allah yardımcınız olsun bayramınızı uzaklarda olsa yaşama sevincini yaşayın........

• Beğen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@mehmet yılmaz

Daha once bayramlarda baska sehirleri ziyaret etmisligimiz vardir. Neden yeniden olmasin Mehmet Abi! Bakarsiniz o da kismet olur da guzel yemeklerin esliginde muhabbetler edilir. Davetiniz icin tesekkurler...

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Bekliyoruz ne zaman isteseniz biz hazırız buyrun. İnanıyorumki çocuklar Kevser ablalarını çok sevecekler. Selamlar.