Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Satılık Puma Evopower 4 Fg Krampon [2 kez giyildi]

Konu, Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler kategorisinde BF Okuru tarafından 27 Eylül 2015 tarihinde paylaşıldı.

Etiketler:
  1. BF Okuru

BF Okuru Misafir

İnanılmaz hafif ve kolay temizlenme özelliğine sahip sentetik yüzey, daha geniş topa vuruş yüzeyi sağlayan asimetrik bağcıklar. Hafif ve konforlu EVA iç taban. Ayakkabı toplam iki kez amatör kulüplerin oynadığı suni çim sahada 2 kez kullanıldı. Üstün bir top hakimiyeti vardır ve derisi oldukça kalitelidir. İnternette test videoları mevcut. 45 numara. Kalıbı küçük olduğundan günlük hayatta 42-43 numara giyenlere olur. Son fiyat 100 Türk Lirası. Kargo alıcıya aittir. Krampon fazlalığından dolayı satıyorum. İlgilenenlere daha detaylı fotoğrafları atabilirim. Sahibinden ilan numarası : 228104280

BF Okuru

BF Okuru Misafir

Fiyat 89.90TL' den günceldir.

BF Okuru

BF Okuru Misafir

Güncel...Foruma özel haftasonu indirimi 80 TL... Almayı düşünen varsa tereddüt etmeden alabilir. 4-5 aydır kapalı kutusunda muhafaza ediliyor.

BF Okuru

BF Okuru Misafir

Güncel...Sram aynakola uygun orta göbekle takas mümkün.

BF Okuru

BF Okuru Misafir

85 Liradan günceldir.

BF Okuru

BF Okuru Misafir

80 liradan günceldir

BF Okuru

BF Okuru Misafir

güncel

8. speed_time_onur

speed_time_onur Aktif Üye

Seviye:
    Hala duruyor mu acaba

BF Okuru

BF Okuru Misafir

Bahar günceli :) kapalı kutusunda 2 kez giyilmiş halde muhafaza ediliyor kaçırılmayacak ürün.

Forum üyelerine özel 70 lira

Güncel ... 70 lira

güncel.... dosta gidecek mal hijyenik ayak kokusu değil sıfır kokusu arayanlara :D

Ürün satılmıştır... Konu kapatılabilir.

İlginizi Çekebilir

Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
2.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
image.jpeg
[ATTACH] Gençler, Bisiklet iyi hoş, kardio yaparken bacak kaslarının önemli kısmı biraz bel azıcık sırt nihayetinde hiçe yakın kol kasları çalışıyor. Vücuda direk etki eden pedal haraketi bir çok...