Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
230
arkadaşlar umarım yardımcı olursunuz bnm sorum şu

dün ya da önceki akşam forumdan çıkarkene puanım 890 küsürdü ama bugün girdiimde 870 lere düştüğünü gördüm bu nasıl oluo şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

Scudo

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
230
şu an sana beğendim olayı gibi mi bu arada hızlı cevabın için çok teşekkürler dedim heralde biri puanlarımı götürüoü :D

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
230
çok saol halil yaa hızır gibi yetiştin :D yoksa bende 2.iskorpitx olmayı düşünüodum :D:D:D o zaman kendimi kasmaya gerek yok saol kardeşim

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
8.609
E anlaşılan - puan gelmiş birisinden :). Hangi konudan geldiğini hatta hangi mesajdan geldiğini o puanın konu hanesine tıklayarak öğrenebilirsin ;). Ama unutma bunlar eleştiri. Alınacak gücenecek bir şey yok :).

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
230
ya tabi cnm nia alıniim k sonuçta hepimiz burda bir nevi eğlenioruz - bilgilenioruz herkezin mizacı farklı saygı duymak lazım da bana eksi puan veren kişiyi ve konuyu nerden görebilirim kontrol panelinden baktım da hep thanked post yazıo onlar mı

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
8.609
Thanked Post'lardan eksi puan gelmez. Sol tarafta bir sürü yeşil kutucuk olacak. Onların arasında kırmızı kutucuk varsa onlar - puan.

• Beğen
Tepkiler: ucankus

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
230
baktım yok neyse sağlık olsun yardımların ve bilgilerin için saol kardeşim eksi puansız günlere :D:D çok saol forumla ilgili bir şey daha öğretmiş oldun :D

ucankus

Üye
Tepki
1
benimde puanımın cok olması icin ne yapmam lazım imzama bana puan verin diye yazmakla olurmu :) yoksa yalvarırııııımmmmm diyemi yazmam gerekiyor :D

• Beğen
Tepkiler: Uğur Taşdemir

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.773
Bisiklet
Specialized
Olm bende deli gibi dolduruyorum bazen hemde bilen bilir öle boş mesajda yazmam ama arkadaşlarımızın çalışmalarıma gösterdikleri saygı ve teşekkürlerin yanında bize puan vererek dahada teşvik edip daha çok bilgi paylaşımına teşvik etmeleri gerektiğini bilmeleri azcık tembellik etmeyip teşekküre yerine arada puan tışuna basmaları süper olur...

Arkadaşlar lütfen sizin için bu kadar zaman ayrıp sizlerle bilgilerini ve deneyimlerini paylaşan arkadaşlarınıza Puan vererek değerlendirmede bulunmaya üşenmeyin...Puan tuşu o kadar uzakta değil...

• Beğen
Tepkiler: Anıl(shopar)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
8.609
Aynı zaman da üyelerden gelen geri dönüşümler ile insan yazdıklarının nereye gittiğini, ne işe yaradığını görüyor. Bir daha ki mesajlarında üşenmeden severek yazıyor. Birilerinin bu bilgilerden faydalandığını görmek, insanlara faydalı olmak ve bunun sonucunda takdir almak çok hoş bir şey.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
8.609
Yıldız sayısı attığınız mesaj sayınızla doğru orantılı olarak 4e kadar artar. 5 yıldız, mesaj sayısı önemsenmeksizin forum yöneticileri, moderatörler ve firma sahiplerine verilmiştir. 6 yıldıza sadece adminler sahiptir.
Ancak lütfen sadece yıldız almak için anlamsız mesajlar atmayınız, asıl önemli olan topladığınız teşekkür ve +rep puanıdır ki bunlar da attığınız faydalı mesajlara üyelerin yaptığı oylamalar ile gelir :).

Yukarı Alt