Yöneticilerin dikkatine...

Tepki
0
Bunu yazacak yer bulamadığım için buraya yazmayı uygun gördüm. Moderatör arkadaşlara sesleniyorum, profillere "bisikleti" diye bir kısım eklense sizce de şık olmaz mı? :27: Forumun ruhuna da uygun yani...

Scudo
T

Tuğrul

Misafir
Selamlar,

bu forumda herkezin bisikleti yok,ayrıca bisikletlerinizin resmi diye bir bölümde var.
Avatarın altında ancak kaliteli bisikletlilerin markası görünür gibime geliyor.
Bence böyle bir sınıf ayrımına gerek yok.
ama yine de şahsi karar vermeyeyim.Diğer yönetici arkadaşlarla da görüşüp ondan sonra karar verelim.

Ayrıca bu konunun olması gereken yere taşıdım ;)

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
tuğrul üstadın görüşüne katılıyorum, böyle bir özellik eklemek,insanları sınıfladırmak olacaktır..
sevgiler

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Ben de katılıyorum buna..
Bence avatar yerine herkes fotoğrafını koysa çok daha iyi olacak. Portre koyulması taraftarıyım.. Cevap yazılan kişi kız mı erkek mi? genç mi, "olgun" mu bilsek daha iyi olmaz mı? Gerçi yaşı yazıyor ama yine de belli olmaz..Ayrıca orda burda karşılaştığımızda tanışmaya/hatırlamaya yardımcı olur sanırım.. Burdan bir sürü kişi dükkana gelmiş ama fotosu orda olmadığı için hatırlamıyorum..
Bence böylesi daha kullanıcı dostu olacak. Haa kişi "ben tanınmak istemem fotomu koymam" derse o onun sorunu. Biz de bilmiş oluruz şahsın sorunu olduğunu:)
Gürsel

fangornents

Aktif Üye
Tepki
84
ok gürsel abi katılıyorum ve hemen avatarı değiştirdim

Homer

Forum Demirbaşı
Tepki
590
İsim
A.Murat Günal
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Giant
Destekliyorum bu fikri..

hcyoldas

Daimi Üye
Tepki
130
abi bende destekliyorum bu fikri.benim avatar tam portre sayılmaz ama benim gerçek resmimdir. :d:d

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
bende bu fikre katılıyorum.ama resmi küçültecek bi eleman bulmam lazım öyle photoshop filan kullanamayan bi vatandaşım..:)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona

sen şimdi öyle dedin ben şimdi deli gibi hangi foto olsun diye arviş karıştıracam...:D:D:D neyse bir an önce başlamakta yarar var.. :D :D :D çoook resme bak ama lazım çoookk

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

kontrol panelinizde imza düzenle seçeğine bisikletinizin özelliğini yazabilirsiniz..bu sanırım insanları sınıflandırma olmayacak, sadece tercih eden kullanıcıların bisikletlerini tanıtması olacaktır.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
murat abi bu puanlama ne işe yarıyor hiç bir bilgim yok..biraz açıklar mısın?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
MERHABA BENİM BİR ÖNERİM VAR FORUM SAYFASIN DA ANILAR DİYE BİR LİNK EKLESENİZ İLLAKİ HERKESİN BAŞINDAN BİR ANI GECMİŞDİR BUNLARI PAYLAŞSAK GÜZEL OLMAZMI TESŞEKKÜRLER

T

Tuğrul

Misafir
Cafe bölümüne anılarınızı yazabilirsiniz.Ama ayrıca Anılar diye bir bölüm açmanın gerekli olduğunu sanmıyorum.Bu gibi konularla ilgili olarak cafe bölümünü açtık.

Selamlar

T

Tuğrul

Misafir

Rahman Bey daha açıklayıcı olursanız yardımcı olmak isteriz.

Selamlar