Profesyonel mtb

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
hadi arkadaşlar ya bu kadar bekletilmez ki ama söyle düşünün çıtır bi hatun sizi bekliyo ama siz bakıp geçiyorsunuz olmazki böyle:D:D hadi cesaret birazzzz:D:D:D

Scudo

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
evet alacak şanslı arkadaşımızı bekliyoruz. şu ana kadar çok telefon geldi ancak bu kadar indirdiğim halde halen pazarlık istiyorlar veya sonra verelim diyorlar, bu yüzden halen duruyor. zaten tek bir sebebim var araba alacağım son birkaç bin ytl eksiğim var o yüzden satıyorum. tek sebebi bu, dünyada sanıyorumki bu kadar para kaybedeceğim başka bir sektörüm olmadı:) canı sağolsun eğer satılmazsa vazgeçicem artık an meselesi.

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
:D:Dvay geçme yaw amacına ulaş ama bikeni satacağın için üzülüyorum tabiii.tabiki satamazsan pişman olmazsın böyle harika şay seninle kalmış olur

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
jant seti bir arkadaşımıza satılmıştır. geri kalan bütün malzemeler toplam fiyatı 1250 YTL'dir. amortisör 475 YTL'dir. Vites sisteminide aynakolla komple satabilirim.

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
parcaların fiyatlarını tek tek yazabilirmisiniz aceba ? tesekkurler

brol

Forum Demirbaşı
Tepki
487
İsim
BİROL
Bisiklet
Merida
parça fiyatlarını bekliyoruz kardeş...

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
amortisör= 475 YTL
aynakol+vites kolları+ön vites+arka vites+ruble+fren kolları+freb bacakları+vites-fren kabloları= 400 YTL
gidon+boğazı=50 YTL
Northwave ayakkabı+pedal+kask=100YTL
KM saati+cadance= 40 YTL
kadro=175 YTL

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
Şimdi bisiklet, parça parça daha hızlı satılır diye tahmin ediyorum dostum, az önce 7 sayfayı nefessiz büyük bir heyecanla okudum da... :D satılırsa valla ben de çok sevineceğim. :)

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
vites kollarını ve arka aktarıcıyı ayrı satarmısın?Satarsan fiyat nedir?Hayırlı satışlar...

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
üstadım öncelikli planım vites sitemini aynakol ve rubleyle beraber komple satmaktır+fren sistemi

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
abisi galiba böyle taksit taksit gidecek ama insallah bazıları elinde patlamaz parçaların:(olsun yinede hayırlı satışlar abicim:)

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
saol can patlaasada hiç önemli değil tabiki zaten maksimum bikaç günü kaldı ben araba alıyorum borca girmemek için satıyorum yoksa satmaktan çoktan vazgeçmiş durumdayım. alıp kullanmadığım amortisörden 250 lira zarar etmek akıl karı bir iş değil ki:D ama şimdilik duruyor aldığım anda zaten kendime yeni bikaç malzeme alarak yeniden yapıcam bisikleti araba aparatımda var güfür güfür giderim:D