problem

cazz

Daimi Üye
Kayıt
13 Nisan 2006
Mesaj
353
Tepki
113
ne zaman foruma girsem bir iki sayfa açtıktan sonra kilitleniyor. sayfa görüntülenemiyor beş dakika geçmeden sayfa yenilenmiyor. bu yüzden forumdan soğudum. neden böyle oluyor. bilen varsa yardım etsin.
 
Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Kayıt
8 Şubat 2005
Mesaj
2.510
Tepki
1.394
Şehir
cappadocia ürgüp
bazen bendede oluyor aynı sey ama aynı anda her yerde oluyor sanırım iyi bir konu benimde aklıma gelmişti ama sormamıştım.

söyle bir örnek vereyim ben candedeye özel mesaj yazdım ama ondan sonra sayfaya bir türlü baglanamadım aynı benim ğibi can dedde girip mesajını gönderememiş.
 

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Kayıt
3 Temmuz 2005
Mesaj
7.174
Tepki
2
@cazz

Bu konuyu adminler gördüklerinde kesinlikle gerekli incelemeyi yapacaklardır. Ancak ilk adımda bir kontrol etseniz, problem tarayıcınızdan veya internet bağlantınızdan kaynaklanıyor olabilir mi?
Çünkü ben neredeyse 7/24 online'ım forumda :) Şu ana kadar (forumun yedeklendiği saatler haricinde) böyle bir sorunla karşılaşmadım. Genelde akşam üstleri 5-10 dk kadar bağlanamazsınız foruma ancak bu kısa süre içinde normale dönen bir durum.
 

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Kayıt
31 Ekim 2004
Mesaj
3.962
Tepki
5.440
Şehir
Alanya/İstanbul
Arkadaşlar sorun büyük ölçüde Hosttan kaynaklanıyor database down olduğu zaman aynı hosttaki diğer sitelerin de database leri down oluyor...