İptal Edildi Printer

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında kid tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kid

kid Yeni Üye

Canon BJC 4400 (35 YTL.) ve HP Deskjet 610 C (25 YTL.) marka printerlarımı satıyorum. ilgilenenler burdan ya da msn den ( knuckles85@hotmail.com ) ulaşabilirler

2. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    ikiside çalışır durumda mı?

kid

kid Yeni Üye

Evet ikisinin de hiçbir arızası yok ben bayadır kullanmıorum dolapta duruodu ihtiyacım olmuyodu hiç e tabi haliyle kartuşları doldurtmak gerekir zannedersem :)

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-3_15-31-54.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
upload_2017-2-1_9-14-6.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
GARMİN AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.