Powerbank Codegen? Xiaomi?

adilekci

Üye
Tepki
124
İsim
Abdurrahman Dilekçi
Arkadaşlar, dostlar, yoldaşiar.. Powerbank alma arefesindeyim. Lakin Xiaomi 10400 Mah düşünürken bir de Codegen 10400Mah çıktı karşıma. Bir kaç araştırdım aynı sistem kullanılıyor falan yazmışlar hatta online alışveriş sitelerinden baktığımda reklamları bile aynıydı. Var mı Codegen kullanan ?

Scudo

alcest

Forum Demirbaşı
Tepki
516
İsim
Ahmet
Bisiklet
Canyon
Arkadaşlar bu konuda tavsiyeye ihtiyacım var. Anker biraz yüksek fiyatlı olsa da en kaliteli marka diyorlar. Bilgisi olan var mı?

(link)

Kızılçam

Bitkisel Üye
Tepki
273
İsim
Ömer
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ben iki adet ön far(solarstorm x3) için xiaomi almayı düşünüyorum yalnız 16000 mah mı yoksa 20000 mah olanı mı alsam karar veremedim.ısınma önleyici, kısa devre ve yüksek akım koruması gibi özellikleri varmış daha güvenli gibi görünüyor

upload_2017-3-24_22-26-45.png

Amor16

Üye
Tepki
25
İsim
Emre
Bisiklet
Carraro
hocam perakende elektronik mağaza çalişanıyım aşagi yukari ayni gibi diye bilirim ama xiaomi her zaman daha önde bir marka fakat replika ürünleri de bir o kadar çok piyasada geçen gün n11 den aldim yeni çikan modeli var ince uzun mobile özel 62 liraya inmişti 10400 mah.
(link) bu site dende alinca bir id çikiyor orjinaligini sorguluyabiliyorsun id de ürünün üstünde gizli kazıyarak ilk sen görüyorsun zaten sistem kaç kere o id arandigini yaziyor.

Migel

Daimi Üye
Tepki
431
İsim
Migel
Bisiklet
KTM
Uzun zamandır(5-6 sene) birşey alacak isem ve xiaomi üretiyorsa direk tercih ediyorum.Telefonum dahil xiaomi üretimidir.Birkaç alternatifi bulunuyor fakat neredeyse tüm ürünleri fiyatından fazlasını veriyor.Toplamda 25-30 parça xiaomi marka ürün kullandım.Şu ana kadar hiç fiyatına göre ürün bile demedim.Alternatif olarak güvenebileceğiniz yine kullandığım BlitzWolf markasını önerebilirim.

• Beğen
Tepkiler: Kadir KARADEMİR

brky1905

Cycle to stay alive
Tepki
594
İsim
Berkay A
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben Asus diyorum işinizi fazlasıyla görür

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
396
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
Ben bimden almistim 5200.mah lik.
Gayet mennunum.
@alcest arkadasimizin paylastigina cok benziyor..trust diye bir marka..barcelona netherland felan biseyler yaziyor..ama tabi uretim yeri cin.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben yaklaşık 1 yıldır 2 tane 20000 mah Xiaomi kullanıyorum. Aliekspress üzerinden alıp ID sorgulayarak orjinalliğini de sorgulamıştım ve sorun yaşamamıştım. Hala da herhangi bir sorun veya performans sıkıntısı yaşamadan kullanıyorum. Benim için can simidi, çoğunlukla telefon ve ön aydınlatma için kullanıyorum. Aldığıma zerre kadar pişman olmadığım ekipmanların başındadır kendisi, bilginize.

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
396
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
@merdümgiriz telefonum lg g2 yi 1 kez ancak sarj edebiliyor..1 dis enerjisi kaliyor, onuda sonradan takinca yuzde 30 40.lara ancak getirebiliyor..
Yani kibar, ergonomik isimi fazlasiyla goruyor.
Aslen bisikletin on fenerleri icin almistim..el fenerlerine kendim tesisat cektim..usb kabloyu bir takiyorum pil derdim olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: merdümgiriz
Tepki
13
Bisiklet
Bianchi
@isocan Benim trust çoklu şarz cihazı evde ne varsa hemen,hemen sarz ediyor. kullandığım powerbank başka marka hemen,hemen oda %40-50 şarz ediyor telefonumu.

• Beğen
Tepkiler: Ismaildmr

ekren gökhan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.500
Bisiklet
Fuji
Benimde önerim Asus ZenPower olacak her türlü işinizi görecektir Turlarda kullanıyorum çok memnunum.
10050 mAh kapasitesi telefonunuzu birden fazla şarj edebilliyor cihaz.

Aykuttasdelen

Forum Demirbaşı
Tepki
364
İsim
Aykut TAŞDELEN
Bisiklet
Cube
@adilekci bende bir tane var aman diyorum uzak dur ... 3 kere servise gönderdim ne kırık usb kısmını yaptılar nede değiştirdiler

şuan boş bir şekilde tugla gibi duruyor masada

ne şarjı düzgün tutuyor ne düzeyleri düzgün gösteriyor.

xiaomi aldım temiz ve net harika.

lakin orjinallik ile ilgili şüphelerin var ise asus zen power da çok iyi onuda arkadaşa almıştık çok memnun hakkını veriyor.

Kızılçam

Bitkisel Üye
Tepki
273
İsim
Ömer
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar ben de xiaomi 20000 mah aldım ancak kullanım kılavuzu çince olduğu için powerbankı kaç amper şarj aletiyle ve kaç saat şarj edeceğimi bilmiyorum.Kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Hiç kullanan yok mu arkadaş koskoca forumda???

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Infinity dragon merhaba, powerbankın arkasında/altında zaten yazıyor kaç amper girişi olduğu, ben iphone ya da samsung (1 ya da 1,2 amper oluyor genelde) şarjlarıyla şarj ediyorum, ya da bilgisayarın usb çıkışından direkt şarj ediyorum. Dolunca zaten sırayla ışıkları yanıyor ve dört ışık yandığında dolmuş oluyor.

Kızılçam

Bitkisel Üye
Tepki
273
İsim
Ömer
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@BF Okuru hmm görmemişim altındaki yazıyı.bende ilk önce kendi telefonumun şarj aletini taktım (5v 3a) takınca ısınmaya başladı uyumlu değildi sanırım.ben de bilgisayara taktım ancak bu sefer de neredeyse 2 gün sürdü şarjı.hızlı şarj olması için şu şarj aletini almak yolu düştü sanırım

(link)

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
Dexim aldim 10.000 lik s6 yi 4 defa full sarjladi..N11 den aldim 34 tl