pompa için yorum lütfen

arter

Üye
Tepki
39
değerli üstadlar benim bianchi yol bisikletim var.delta doubleshot el pompası şiparişi verecem şimdi ama kullanan varsa lütfen beni aydınlatsın gerçekten işime yarayacakmı iyi şişirirmi lastikleri ha bide iğne siboba uyarmi saygılar

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
işe yarıyor gerçekten ama ömürleri çok kısa... Ben 2tane aldım 2side bozuldu:( az kulankak lazımmış...

arter

Üye
Tepki
39
teşekkürler betmo bi tane aldım büyük dandik bişey ama ucu motor sibop uyumlu olduğu için uydurmaya çalışıyorum ucuna bişeyler göbeğim çatladı valla sönük sönük biniyorum valla bu sorunu tam çözemeyeceğim galiba bu arada senede 3 4 sefer geliyorum eskişehire eşim eskişehirli belki görüşürüz kendine iyi bak

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
su taiwan denen siyah kısa pompalardan al.super 10 bar bıle basıyor.evladıyelık hemde 10 ytl cıvarı sanırım.

arter

Üye
Tepki
39
tamam teşekkürler burgazz yeşil bisiklette var galiba o pompadan bidaha bakayım sağolasın

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Merhaba..
Bahsedilen pompanın fotosu yoktu, şimdi koydum..
Selamlar..

arter

Üye
Tepki
39
teşekkürler gürsel abicim gördüm siparişide verdim herhalde yarın ararlar bende bankaya yatırırım aranızda olmaktan da çok mutluyum hepinize saygılarımı sunuyorum

arter

Üye
Tepki
39
şimdi aldım pompayı kaliteli bişey ama korktuğum başıma geldi siboplara uymuyoor

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
@arter77

slm eger senınkı ıgne sıbop sa uyar.ucundakı parcayı sok icindekı sıyah lastık gıbı olan seyı ters cevır tak işe basla kolay gelsın

arter

Üye
Tepki
39
hah işte oldu.çoook teşekkürler burgazz işte iyiki foruma katılmışım iyiki burdasınız saygılarımı sunuyorum sağol