polyethylene nedir ve koku yapar mı????

Konu, 'Bisiklet Püfleri' kısmında farukbas77 tarafından paylaşıldı.

1. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar dediğim gibi polyethylene nedir ve koku yapar mı?Yani suluk alıcam da bu maddeden yapılmış acaba suda koku yapar mı? Veya bana 20-25 tl arasında bir suluk önerebilir misiniz? (Not:erdoğanlar bisikletten almam gerekiyor)

2. Ahmet.KOÇ

Ahmet.KOÇ KOM

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Faruk kardeşim selamlar,

Polietilen bugün gündelik hayatta en sık gördüğümüz plastik eşyalarda kullanılan bir polimer türüdür. Kimyasal yapısı basit bir Karbon-Hidrojen zincirini ihtiva eder. Ne yazık ki koku yapma durumu vardır. Her plastik sulukta koku oluşumu kaçınılmazdır.

farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    peki 15-20 tl aralığında bir suluk önerebilir misiniz?

farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:

Arkadaşlar bu suluk nasıl koku yapar mı??? Yine önceden soruşturmuştum bu suluğu önermişlerdi.Ama emin olamadım:(
    Eğer tavsiye ederseniz sipariş edeceğim.

İlginizi Çekebilir

hqdefault.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....