PolonezkÖy keŞİf

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
Merhabalar , yarın Polonezköye orman yolundan gideceğim katılmak isteyen arkadaş olursa irtibata geçebilir..

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
vay vay kadir hocam iyi eğlenceler,,,ne güzel düşmüştüm o çamurda kış idi ama o sene kış çetin değildi,,evet avatarına baktım nostalji oldum bi zamanlar amortisörüm vardı fox yüzlük artık yok yalnız son aşama saykıl kros dehşet para tabi çamura giren toprağa giren asfaltta hayda giden ve stabilizeye giren yol bisikleti,,

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
Sağol kudret abi unutmamışsın,eğlenceli geziydi.Yeni bisikletini güzel günlerde kullan abi...sen neler yapıyorsun bu haft nereye gideceksin?ben yarın poloneze gitmeyi düşünüyorum korkum yollların çamurlu olması :))

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@karaburga

kadir dostum wundere bi bak bi de accuya sağanak yağmur olabilir yarın,,,, pazar temiz pazar çamur banyosu yapabilirsin,yarın ormanlık bölgeye indirir,,,bu pazar bi bıçkıdere var kadir ekip ile bi çalışma yapacağız , 20 mayısa ağır mevzu kartepe otel var bu pazar 70 km durmadan bi gideceğiz kısa molalar olacak bisikleti daha alamadık kadir sayko kros yol da çok para yahu ,,bu benim bisiklet 10 kiloya düştü şimdilik idare ediyoruz işte,,

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
Önerini dikkate alacağım Kudret abi ,dağ bisikletinde süratliydin saykoyu düşünemiyorum bile :)) kartepe hayallerimi süslüyor benimde kondüsyon tutmam lazım belki ilerde bir kartepede ben yaparım :))))))

bülent samsunlu

Forum Demirbaşı
Tepki
663
İsim
Bülent SAMSUNLU
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
yarın sağank yağmur var dostlar.. :)

• Beğen
Tepkiler: karaburga

Özgür Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
117
Bisiklet
Scott
@karaburga
:)) avatar super. Kudunun spd lerine el fatiha okudugumuz an. Yanlz bunun birde donus yolu vardi senin camur banyosu yaptigin :)

Camurlar biraz kurusun bende alemdag polonez turlarina baslayacagim. Birlikte pedallama firsati buluruz umarim. Yanima yedek kulakta alacagim:)

• Beğen
Tepkiler: karaburga

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Özgür Demirci

hakikaten güzel günlerdi özgür ,valla özlemişim desem yalan olur ama diyorum ya türkiyede pek bilinmeyen ve sadece şu anda salcanonun elinde bulunan sayko kros yol bisikleti ile çamurlara girmek mümkün tabi iş dahada zor yalnız gidonun çap ayarlarını mtb dağ bisikletine uygun hale getirmişler yalnız salcanonun v frenlisi yok disk fren ben artık diskten çıkmak istediğim için türkiyede hiç bir firmada trigon sayko görmedim v fren karbon her yola uygun yol bisikleti tekeri bile araziye uygun ve ince bakalım trigon modelini kim getirtecek buraya,,,
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/389801_318347291531185_100000677512973_1043973_369151751_n.jpg

son aşamamda türkiyede yok bu hatun,,

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
@Özgür Demirci

hatırlamammı özgür! çamurlar kurusun, güzel bi gezi yapalım sabırsızlanıyorum ....