Satıldı polisport arka çamurluk ve ucunda benim özenle monte ettigim arka stop satılık 15 ytl

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında S. Burak Cebeci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. S. Burak Cebeci

S. Burak Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    23 eylül 2007 de aldım ama biraz daha aklıma yatan bi model gördüm o yüzden stop lambasıyla beraber satmaya kararverdim isteyen varsa söylesin...:in: [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] görüntüler bunlar takması çok kolay çıkarmasıda öyle =) ve sele borusuna takılmakta=)

fiyat 15 ytl

S. Burak Cebeci

S. Burak Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    lord of drinks sayesinde ilan güncel degil satılmıştır hayırlı olsun konu kapanabilir=))

İlginizi Çekebilir

upload_2017-5-4_14-38-12.png
Spor dediğimizde aklımıza, o spora yatkın kasları olan atletler geliyor. Örneğin, maraton veya yol bisikleti yarışından bahsediyorsak, hem kardiyovasküler sistemin hem de ilgili kasların...
3-1484682847509-16suife4qphq8-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
bettiniphoto_0198663_1_full.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.