PolenezkÖy-adampol Mtb YariŞi 2011

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Kayıt
16 Temmuz 2009
Mesaj
480
Tepki
173
Şehir
istanbul/Mardin
POLENEZKÖY-ADAMPOL MTB YARIŞI


Federasyonumuzun 2011 yılı faaliyet programında yer alan “Polenezkoy-Adampol Mtb Cup” yarışı 08.Mayıs.2011 (yol hariç) tarihinde Polenezköy/İSTANBUL’da yapılacaktır.

08.Mayıs.2011 tarihinde;
10.00’da Yıldız Erkek, Master Erkek, +40 Erkek Startı
14.00’de Genç Erkek, U23, Elit Bayan ve Elit Erkek Startı
17.00’de Ödül Töreni


http://bisiklet.gov.tr/tr/detay.asp?haber=390
 
  • Beğen
Tepkiler: İbrahim Aslanhan
Scudo

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Kayıt
10 Aralık 2005
Mesaj
1.870
Tepki
797
Yaş
43
Şehir
istanbul
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
yağmurlar kesilmesse parkur cok zevkli bir hal alacağa benziyor cıkışlarda:)
 
Kayıt
19 Mart 2011
Mesaj
71
Tepki
12
Şehir
Eskişehir
@Ali İhsan

Parkur şuan ıslak sanırım.hafta sonuda yağmurlu gözüküyor hadi hayırlısı:)
 

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Kayıt
28 Ağustos 2006
Mesaj
623
Tepki
452
Yaş
33
Şehir
İSTANBUL
Bisiklet
Marin
Pazar günü dönüşte belediye otobüsü olacak mı acaba?
Yada pazar sabahı servis kaldırılacak mı?


Polonezköy'e ulaşım için en kolay ve konforlu seçenek; Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Kavacık çıkışı ve yeni Riva yolu üzerinden. Avrupa yakasından gelenler için Fatih Sultan Mehmet Köprüsünü geçtikten sonraki ilk sapak, Anadolu yakasından gelenler için Fatih Sultan Mehmet Köprüsü son çıkış olan "KAVACIK" sapağından girdikten sonra biraz ilerledikten sonra "YENİ OTOBAN (Riva Yolu)" na girilir. [Düz olarak ilerleyen ve köprü altından giden yol, yeni otobandır. Düz olarak devam edin, sağdaki tali yola girmeyin. Ayrıca burada POLONEZKÖY tabelasını da göreceksiniz.]
Yeni yol asfalt ve çok konforlu. Viyadüklerden ilerlerken sağ tarafınızda Acarkent'i göreceksiniz. Bu yolda yaklaşık 4,5 km. gittikten sonra sağa "Polonezköy" sapağını göreceksiniz. Otobandan buradan çıkarak içeri doğru ilerlemeye ve sık sık karşınıza çıkacak "Polonezköy" tabelalarını izlemeye devam edin.

Bir müddet sonra karşınıza çıkacak dört yoldan yine "Polonezköy" tabelasının gösterdiği istikamette düz devam edin. Dört yoldan yaklaşık 2,5 km. sonra yine "Polonezköy" tabelasının gösterdiği istikamette sola doğru devam ederek ilerleyin. Yaklaşık 3,5 km. sonra Polonezköy'e ulaşacaksınız.

Kavacık sapapağından sonra yeni yol üzerinden Polonezköy 13-14 kilometre kadar.
Kavacık üzerinden ikinci seçeneğiniz; Kavacık çıkışından sonra yeni yola girmeyip sağa saparak BP benzin istasyonu önünden ilerleyerek de Çavuşbaşı üzerinden yine Polonezköy tabelalarını izleyerek Polonezköy'e ulaşmak mümkün.
TEM üzerinden üçüncü seçeneğiniz; TEM’in “Ümraniye Sarıgazi” çıkısından Eski şile yolu istikametine yönelip, Alemdağ’a gelindiğinde Cumhuriyet köyü doğrultusunda ilerleyip, Cumhuriyet köyüne gelindiğinde de sola dönerek ulaşılabilir.
Beykoz üzerinden dördüncü seçeneğiniz; Beykoz üzerinden Toygar’a oradan Mahmut Şevket Paşa’ya, oradan da Üçpınarlar mevkiine güneye yönelerek ulaşılabilir.


Arabasıyla gelecek arkadaşlar için...
kaynak:
http://www.polonezkoy.com/ulasim.html
 
  • Beğen
Tepkiler: cesar çakas

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Kayıt
16 Temmuz 2009
Mesaj
480
Tepki
173
Şehir
istanbul/Mardin
@Batuhan Atmaca

evet parkur geçen senekiyle aynıdır.
 

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Kayıt
16 Temmuz 2009
Mesaj
480
Tepki
173
Şehir
istanbul/Mardin
@ahmetdogan


bununla ilgili federasyonu aradım bu akşam sularında yayınlayanacaktır,denilmiştir.:in:
 
  • Beğen
Tepkiler: ahmetdogan

gazibike

Üye
Kayıt
15 Ağustos 2006
Mesaj
9
Tepki
24
Polonezköy Dağ Bisikleti Yarışı 7-8 Mayıs tarihlerinde Polonezköyde yapılacaktır.

Yarışma kayıtları ve teknik toplantı Polonezköy muhtarlığında yapılacaktır.(Toplantı ve yarışma kayıtları için gelecek sporculara Polonezköy Muhtarlığı bir uyarı yaptı.Bu uyarı sporcuların çamurlu ve bisikletleri ile kayıt noktasına gelmemeleri gerektiği hakkında)

Yarışma günü ve Cumartesi günü İ.E.T.T tarafından otobüs tahsis edilmiştir.

Otobüs hareket saatleri aşağıdadır.

tarih hareket saati hareket yeri varış yeri
cumartesi 14.30 Harem Polonezköy
cumartesi 20.30 Polonezköy Harem
pazar 07.00 Harem Polonezköy
pazar 18.30 polonezköy Harem
 
  • Beğen
Tepkiler: cesar çakas

canelmas

Üye
Kayıt
22 Şubat 2008
Mesaj
94
Tepki
238
Şehir
istanbul
İsim
can elmas
Bisiklet
Scott
bu yarışa girmek için lisans gerekiyor mu?
 

Pelin

Forum Demirbaşı
Kayıt
13 Mayıs 2005
Mesaj
558
Tepki
466
Şehir
İstanbul
Bisiklet
Felt
@canelmas

Federasyonun düzenlediği bir yarış. 2011 yılına ait lisans gerekiyor.
 

ulas

Forum Bağımlısı
Kayıt
5 Mayıs 2006
Mesaj
3.980
Tepki
9.985
Şehir
İstanbul
Bisiklet
Geotech
http://img38.imageshack.us/img38/2809/polenezkoymtb2011.jpg

POLENEZKÖY-ADAMPOL MTB YARIŞIFederasyonumuzun 2011 yılı faaliyet programında yer alan “Polenezkoy-Adampol Mtb Cup” yarışı 08.Mayıs.2011 (yol hariç) tarihinde Polenezköy/İSTANBUL’da yapılacaktır.

1-) Yarışmanın sporcu kayıtları 07.Mayıs.2011 tarihinde saat:16.00’da Polenezköy Muhtarlık toplantı salonunda yapılmaya başlanacaktır. Sporcular ulusal kategoriler için GSGM lisanslarını, Uci kategorileri için Uci lisanslarını kayıtlar sırasında bizzat kendilerince teslim edeceklerdir. ( U23 kategorisindeki sporcularda Uci lisansı çıkarıp, yarışma öncesi lisansları ile birlikte teslim edeceklerdir.) GSGM lisansı ve Uci lisansı olmayan yarışmacılar yarışmaya alınmayacaktır.

2-) Yarışmanın teknik toplantısı aynı tarihte saat:19.00’da aynı salonda yapılacaktır. Teknik toplantıya takım İdarecileri ve Antrenör mutlaka katılacaklardır. (Teknik toplantıya katılmayan, İdareci ve Antrenörlere harcırah verilmeyecektir.)
3-) Yarışmalara UCI kategorilerinde Elit Erkek, Elit Bayan, Genç Erkek kategorilerindeki, ulusal kategorilerde ise Yıldız Erkek, U23 Erkek, Master Erkek, +40 Erkek kategorilerindeki Kulüp takımları ve ferdi lisanslı sporcular katılabileceklerdir.
- Elit Erkek ve U23 Erkek kategorisindeki sporcular beraber start alacaklardır. Harcırah ödemesi Elit Erkek klasmanına göre yapılacaktır.
- Master Erkek ve +40 Erkek kategorisindeki sporcular beraber start alacaklardır. Harcırah ödemesi Master Erkek klasmanına göre yapılacaktır.

4-) Yarışmalarda ;
a) Yarışmaya katılan sporculardan yarışmayı tamamlayan ilk %65'ine tam harcırah ödenecek olup bu oran dışında kalan sporculara ödeme yapılmayacaktır. (Yönetim kurulunun 18.04.2007 ve 8 nolu kararı)
b) Ferdi olarak illerden katılan sporcuların yanında gelen idareci ve antrenörlere herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Ancak, Kulüplerin İl Müdürlüğü listesinde yazılan ve kategorilerde toplam 2-4 sporcusu harcırah almaya hak kazanan Kulüp antrenöre (veya idarecisine); 5 ve daha fazla sporcusu harcırah almaya hak kazanan Kulübün 1 antrenör ve 1 idarecisine, harcırahları. (a) bendinde belirtilen sayıları aşmamak kaydıyla merkezi ödeme şeklinde yapılacaktır.

5-) İllerden katılan ferdi sporcular ve Kulüp Takımları; bulundukları ilin Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerini Federasyon Görevlisine vereceklerdir. Kafile listeleri harcırah ödenmesine esas olacaktır, kafile listesi getirmeyen illerin ferdi sporcuları ve kulüplere harcırah ödenmeyecektir. Harcırahlar; Kulüplerin ve ferdi sporcuların hesaplarına yatırılacağından, banka bilgilerini yanlarında getireceklerdir. (Banka Adı, Şube Kodu, Hesap Numarası ve Iban Numarası)

6-) Federasyonca harcırah ödenmeyen idareci-antrenör ve sporcuların yolluk ve harcırahları imkanlar dahilinde İl Müdürlükleri tarafından karşılanabilecektir.

7-) Sporcuların antrenman ve müsabaka esnasında Milli Takım kıyafetlerini giymeleri yasaktır.
:cool: Sporcuların antrenman ve müsabaka esnasında dünya şampiyonu renkleri taşıyan forma, tayt, aksesuar, vb. giysileri ve 2011 yılında UCI’a kayıtlı profesyonel bisiklet takımlarının formalarını giymeleri yasaktır.

9-) 08.Mayıs.2011 tarihinde;
a) 10.00’da Yıldız Erkek, Master Erkek, +40 Erkek Startı
b) 14.00’de Genç Erkek, U23, Elit Bayan ve Elit Erkek Startı
c) 17.00’de Ödül Töreni
 
  • Beğen
Tepkiler: Burak Yılmaz

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Kayıt
16 Temmuz 2009
Mesaj
480
Tepki
173
Şehir
istanbul/Mardin
rakiplerr çok zorluydu,gerçekten çokk iyiydiler (yabancılar)
 

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Kayıt
28 Ağustos 2006
Mesaj
623
Tepki
452
Yaş
33
Şehir
İSTANBUL
Bisiklet
Marin
fotoğraf ve videolar ne zaman yayınlanır acaba?
 

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Kayıt
2 Kasım 2006
Mesaj
1.036
Tepki
698
Şehir
Ankara
Cyclingtr.com da şahane bir video var..Sanırım fotoğraflarda yakında eklenir takip etmek lazım..
 
  • Beğen
Tepkiler: ahmetdogan
Yukarı Alt