Ankara

Tepki
59
abiler bu bölgede iyi bi bisikletçi var mı.... bu arada bugünkü gezimi google earth te ölçtum 20 km çıktı çok ta gezmedim 1 saatlik gezi idi benim 7 saatlik gezim oldu çok şaşırdım şu anki rekorum 52 km .,.

Scudo
Tepki
2
Merhaba,

7. maddede güzel bir konu anlatımı var:)
(link)

Bu arada ben de yeni başladım ama trafik korkusu yüzünden tek başıma pek çıkamıyorum. Ayrancı civarında oturan var mı?

Tepki
4
Meraba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Batıkentte veya yakın çevrede oturup akşamları ve ortak zamanlarda gezi vb. aktivitelerde katılmak isteyen olursa beklerim. Hepinize iyi pedallamalar dilerim :)

Tepki
11
sevgili arkadaşlar bisikletimi alalı yaklaşık 2 hafta oldu. bu sure zarfında da kondisyonumu geliştirmek icin bi basima pedalladım. eger benle turlayabilecek , yardımcı olabilecek arkadaslar warsa haber werirseniz sewinirim.:)

simdiden hepinizle tanişma ,turlama heyecanı sardı. en kısa zamanda gorusmek dileğiyle

Tepki
11
ben yenimahalledeim ama o taraflara surekli geliyorum bisikletle . uygun bi zaman da beraber gezebiliriz .

Caner Öğülmüş

Daimi Üye
Tepki
157
doruk kardeşim hoş geldin aramıza bak kim bilirdi bisiklet bizi yeniden biraraya getirecek 4yıl sonra seninle bisiklet sayesinde görüşme fırsatım olacak :) çağlar gelsin ayın 2sinden sonra pedallarız beraber :) :)

Tepki
11
:) saol kardeş, aha bisikletin bi faydasi daha cikti :). ayın ikisini bekliorum sabırsızlıkla.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Akşehir-Gelendost Güzergahında 20 km'ye yakın bir çalışma var. Bu sıcak günlerde toz toprak müthiş derecede vardır. 2010 yılına kadar bu çalışma devam edeceğini duymuştum geçen yaz.

Sağlıklı bir seçim olmaz...

(link)

Sevgiler...

Caner Öğülmüş

Daimi Üye
Tepki
157
arkadaşlar yarın dorukla ben saat 8.30da carrefourun orada buluşacaz benim planım etimesgut oradan eskişehir yolu ve bilkent üzerinden eymire ulaşmamız.
başka rotalar verecek arkadalar olursa sevinirim

Tepki
11
@exacbachay

bende antrenman yapmayı dusunuyorum geziden daha cok isterseniz uygun bir zamanda pedallayabiliriz...