polar s720i bisiklet bilgisayarı

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
polar s720i bisiklet bilgisayarı
kablosuz kilometre, nabız ve kadans bağlantısı yapılabiliyor. ben hiç kullanmadım bu şekilde bana ulaştı. içerisnde sıfır pil vardır ve yedeğide verilecektir, tr de bulması oldukça zor ve pahalı bir pil kullanmaktadır. yanında sensörleri yoktur ancak başka bir polar saatin sensörleriyle denenmiş çalışmaktadır. sıfır fiyarı 370 eurodur. ben bu şekilde 200 tl ye veriyorum. kargo alıcınındır. ürün kendi malımdır, beğenilmemesi durumunda 2 gün içinde geri alırım.
http://img31.imageshack.us/img31/176/p4160018.jpg

Scudo

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
ilan güncelir arkadaslar, sıfır sensörler temin edilir

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
saat kaç yılına aittir,sakıncası yoksa göğüs bandından başlıyarak aksesuarlarının başına ne gelmiştir ki beraberinde bulunmamaktadır.forumun özelliklerinden biri verilen fiyatlar ile ilgili yorum yapılmamasıdır,çünkü isteyen alır isteyen almaz ama burada bir farklılık olduğu görüşünde olduğum için fikir beyan etmek istiyorum .istediğiniz fiyatın üzerine kullanılacak aksesuarlar eklendiğinde neredeyse aynı fiyata gelmektedir?

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
merhaba saatin yılını bilmiyorum, bana sensörleri olmadan ulaştığı için ne olduğunu bilmiyorum. zaten sensörler pilleri bitince atılırlar yenisini almak zorunda kalırsınız, fiyat konusuna gelince saatin satış fiyarı enson kaçkar bisikletin sitesinde 370 euroydu. forumda ikinci el kullanılmış sensorlerle 350-400 tl gibi fiyatlara satıldığına sahit oldum, bu saatin yanına sıfır sensörlerini alınca 400-450 tl gibi bir rakam yapıyor ki sıfır setin yarı fiyatına geliyor. umarım sorularınıza cevap verebilmişimdir