İptal Edildi Polar rs800cx

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında cenkgultekin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. cenkgultekin

  cenkgultekin Kıdemli Üye

  Kayıt:
  27 Eylül 2004
  Mesajlar:
  287
  Beğeniler:
  67
  Şehir:
  istanbul/bakirkoy
  Adı:
  Ahmet Cenk Gültekin
  Bisiklet:
  Specialized
  Seviye:
  İyi günler
  Severek kullandığım RS800CX saatimi POLAR'ın başka bir modeline geçtiğim için satıyorum. Saatte çalışmayla ilgili hiçbir sorun yoktur. WIND serisi hertürlü vericiyle uyumludur.
  SAAT+GÖĞÜS BANDI+IR VERICI+KUTU verceceğim.
  Fiyatı 750 TL'dir. Pazarlık için görüşülebilinir.  Genel Özellikler:
  Performansları ile ilgili kapsamlı bilgiye ihtiyaç duyan birden çok sporla uğraşan atletler için uygundur.
  Doğru yoğunlukta antrenman yapmanıza yardımcı olarak fazla veya yetersiz antrenman yapmanızın önüne geçer.
  Performansınız hakkında ayrıntılı ölçüm bilgileri sağlar.
  Polar Fitness testi, dinlenme sırasında aerobik egzersiz seviyenizi ölçer ve ilerleme durumunuzu bildirir.
  Birlikte verilen Polar ProTrainer 5 yazılımı antrenman günlüğü tutmanıza, analiz etmenize ve planlamanıza olanak sağlar.
  Akıllı Antrenör Özellikleri:
  Akıllı Kalori
  Tam olarak kaç kalori yaktığınızı öğrenmenizi sağlar.
  Dinlenme Testi
  Kişisel egzersiz durumunuzu değerlendirmenize yardımcı olur.
  Egzersiz Yükü
  Dinlenme ile egzersiz arasındaki mükemmel dengeyi bulmanıza yardımcı olur.
  Kondisyon Testi
  Kondisyonunuzun gelişim durumunu gösterir.
  Koşu Endeksi
  Koşu performansınızın gelişim durumunu gösterir.
  OwnZone
  Doğru zorluk derecesinde egzersiz yapmanız için sizi yönlendirir.
  Yükseklik ve Basınç Ölçme Özellikleri:
  Grafiksel yükseklik - Polar Pro Trainer 5 yazılımı ile opsiyonel
  Yükseklik, bir hava basıncı sensörü ile ölçülür. Yükseklik, tırmanış ve inişlerinizi metre olarak ve yokuş aşağı/yokuş yukarı dikliği yüzde ve derece olarak gösterir.
  Yükseklik, iniş, tırmanış - metre, derece ve % şeklinde
  Yükseklik, bir hava basıncı sensörü ile ölçülür. Yükseklik, tırmanış ve inişlerinizi metre olarak ve yokuş aşağı/yokuş yukarı dikliği yüzde ve derece olarak gösterir.
  Sıcaklık
  Vücut ölçüm özellikleri:
  Yaşa dayalı otomatih hedef bölge - bpm / % / %HRR
  Egzersiz bilgisayarınız güvenli ve etkili biçimde egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için, yaşınıza dayalı maksimum kalp atış hızınıza (220'den yaşınız çıkarıldığında elde edilen değer) göre kalp atış hızınızın hedef bölge sınırlarını otomatik olarak belirler. Sınırlar dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm), maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) veya dinlenik kalp atış hızınız ile maksimum kalp atış hızınız arasındaki fark (HRR = HRmax - HRrest) olan kalp atış hızı rezervinin yüzdesi (% HRR) olarak belirlenir. Ayrıca Manuel hedef bölge belirlemeye bakınız.
  Ortalama ve maksimum nabız - tur boyunca.
  Ortalama, minimum ve maksimum nabız - antreman boyunca
  Nabız - bpm / % / %HRR
  Kalp atış hızı, kalbinizin çalışma hızının ölçümüdür. Kalp atış hızı dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm), maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) veya dinlenik kalp atış hızınız ile maksimum kalp atış hızınız arasındaki fark (HRR = HRmax - HRrest) olan kalp atış hızı rezervinizin yüzdesi (% HRR) olarak belirtilebilir.
  Görsel ve Sesli uyarı - hedef bölge
  Doğru antrenman yoğunluğunu belirlemek için, antrenman hedef bölgelerinizi nabza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.
  HRmax
  Maksimum fiziksel güç harcaması sırasında dakikadaki en yüksek kalp atış sayısıdır (bpm). Maksimum nabzınızı kabaca hesaplamak için 220'den yaşınızı çıkarın. Antrenman yoğunluk bölgeleri maksimum nabız (HRmax) ile tanımlanabildiğinden bu değer antrenman yoğunluğunuzu belirlemek için kullanışlı bir araçtır. Bazı Polar ürünleri maksimum nabzı Polar Fitness Test sırasında belirler. Ayrıca bkz. HRmax (Polar Fitness Test'e dayalı).
  HRmax
  Hrmax ( kullanıcı tarafından belirlenmiş)
  Manual hedef bölge belirleme - bpm / % / %HRR
  Bu özellik, hedef bölgeyi egzersizinize uygun olarak ve istediğiniz gibi belirlemenize olanak sağlar. Egzersiz hedef bölgenizi dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm), maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) veya kalp atış hızı rezervinizin yüzdesi (% HRR) olarak ayarlayabilirsiniz.
  Polar Fitness Test
  Polar OwnCal® - yüksekliğe göre kalori harcaması
  Polar OwnCal, egzersiz sırasında harcadığınız kilokalori miktarını hesaplar. Bu özellik, tek egzersizde harcadığınız kilokalori miktarını ve birden fazla egzersizde harcadığınız toplam kilokalori miktarını takip etmenize olanak sağlar. Kalori harcaması hesaplamalarında ortam hava basıncının etkisi hesaba katılır: orta veya yüksek rakımlı yerlerde havadaki oksijen miktarı daha az olduğundan aynı kalp atış hızı ile daha az hareket edebilir ve daha az kalori harcayabilirsiniz.
  Polar OwnCode® (2.4 GHz W.I.N.D.) - kodlu iletişim
  Kodlu kalp atış hızı iletimi, kalp atış hızınızı antrenman saatine iletmek için otomatik olarak bir koda kilitlenir. Antrenman saati kalp atış hızınızı sadece sizin vericinizden alır. Kodlama diğer antrenman saatlerinden çıkan sinyallerin karışmasını önler. 2.4 GHz W.I.N.D kodlu iletişim diğer elektronik cihazlardan etkilenmez.
  Polar OwnOptimizer - kişisel antreman durumu
  Polar OwnZone® - kişisel nabız bölgesi
  Polar OwnZone® antrenmanınız için kişisel nabız limitlerinizi belirler. Gün ve saate bağlı olarak fiziksel durumunuz değişebilir. Örneğin gergin veya yorgunsanız veya son egzersizinizden sonra yeterince dinlenemediyseniz, Polar bu durumu kalp atış hızınızdan belirleyebilir ve sizi o an için ideal antrenman bölgenize yönlendirir.
  Polar Sport Zones
  Polar spor bölgeleri, antrenmanınızın yoğunluğunu ve antrenman programlarınıza dayalı spor bölgelerinizi kolayca seçmenize ve izlemenize olanak sağlar . Maksimum nabız yüzdelerinize dayalı olarak, antrenman beş bölgeye ayrılır: çok hafif (%50-60 HRmax), hafif (%60-70 HRmax), orta (%70-80 HRmax), ağır (%80-90 HRmax) ve maksimum (%90-100 HRmax).
  R-R Interval / Online nabız varyasyonları
  R-R Interval / Online nabız varyasyonları özelliği ile kalp atışı intervallerinizi ölçebilir ve otonom sinir sisteminizin kalp atış düzeninizdeki etkinliğini görebilirsiniz. R-R interval ölçümü çoğunlukla dinlenirken ve düşük yoğunluklu çalışmalarda kullanışlıdır. Dinlenme oranı fiziksel dinlenme durumunuzu gösterir.
  Veri Aktarımı:
  IrDA USB Adaptörü aracılığı ile PC ile uyumlu
  IrDA USB Adaptörü aracılığı ile Polar ProTrainer 5 yazılımı ile uyumlu
  IrDA USB Adaptörü aracılığı ile polarpersonaltrainer.com ile uyumlu
  G3 GPS Sensörü W.I.N.D Özellikleri:
  Intervale dayalı mesafe
  Yenilenme ölçümüne dayalı mesafe
  Mesafe - antreman, tur, yarış ve topla
  Mesafe (km, mil) çeşitli şekillerde ayarlanabilir ve ölçülebilir. Antrenman mesafesi, antrenman sırasında aldığınız mesafeyi belirtir. Gezi mesafesi son gezi sıfırlamasından sonraki mesafeyi belirtir. Tur mesafesi bir turun mesafesini belirtir. Toplam mesafe son sıfırlamadan sonra alınan mesafeyi belirtir. Kilometre sayacı alınan toplam mesafeyi belirtir ve sıfırlanamaz.
  Eğim ölçümü
  Eğim ölçümü yokuş yukarı veya yokuş aşağı eğimi sayısal olarak belirterek pedal çevirme gücünüzü ayarlamanıza yardımcı olur. Bu özellik yokuş yukarı/yokuş aşağı dikliği yüzde veya derece olarak gösterir.
  Yol haritası polarpersonaltrainer.com ile opsiyonel
  Route takibi - Pro Trainer 5 yazılımı ile opsiyoneldir
  Antrenman saatinizle antrenmanınız boyunca yol verilerinizi GPS sensörü ile kaydederek antrenmandan sonra yol bilgilerinizi bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Yollarınızı ProTrainer 5 yazılımı ile görüntüleyebilir ve Google Earth gibi diğer harita ve konumlama yazılımlarına kolayca aktarabilirsiniz.
  Hız - hedef nabız bölgesine dayalı
  Antrenman için hedef bölgelerinizi hıza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.
  Hız/Mesafe - anlık, ortalama ve toplam
  Tempo (dk/km veya dk/mil), hızınızın temposudur. Tempo genellikle koşu için kullanılır. Bir hedef tempo tanımlayarak belli bir sürede belirli bir mesafe almak için ne kadar hızlı koşmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.
  SpeedPointer
  SpeedPointer ile hız limitlerinizin içinde olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
  Polar ProTrainer 5 Özellikleri:
  Gelişmiş egzersiz analizi
  Raporlar
  Yol haritası - GPS sensörü ile isteğe bağlı
  Egzersiz bilgisayarı ayarları
  Günlük
  Polarpersonaltrainer.com Özellikleri:
  Egzersiz analizi
  Günlük
  Egzersiz Yükü
  Egzersiz programları
  Kayıt Özelliği:
  Toplamlar
  Toplamlar, saatinizi son sıfırlamanızdan sonraki antrenman bilgilerinizi içerir ve antrenmanlarınızı uzun süreli olarak izlemenize olanak sağlar.
  Kombine edilebilen antreman dosyaları
  Bu özellik birbirini izleyen antrenmanların birleştirilmesine olanak sağlar. Bir öncekinden sonra bir saat içinde yeni bir antrenmana başladığınızda yeni antrenmanı önceki antrenman ile birleştirebilirsiniz.
  Hafıza doluluk uyarıcısı
  1s, 2s, 5s, 15s, 60s seçenekli kayıt alma sıklığı
  R-R kayıt alma
  R-R kayıt alma özelliği kalp atışı intervallerinizi (birbirini izleyen kalp atışları arasındaki süreler) kaydeder. Ayrıca, kaydedilen bu bilgi dakikadaki kalp atışı sayınız biçiminde anlık nabzınız olarak da gösterilir. ProTrainer 5 yazılımını kullanarak nabız varyasyonlarınızı 1 ms'lik bir hassasiyetle analiz edebilirsiniz.
  Antreman dosyaları (özetli) - 99
  Haftalık özet
  Haftalık özet haftalık antrenman verilerinizi özetler. Bir hafta seçerek önceki antrenman verilerinizi inceleyebilirsiniz.
  S3/S3 Adım Sensörü Özellikleri:
  Hız - hedef nabız bölgesine dayalı
  Antrenman için hedef bölgelerinizi hıza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.
  Hız/Mesafe - anlık, ortalama ve toplam
  Tempo (dk/km veya dk/mil), hızınızın temposudur. Tempo genellikle koşu için kullanılır. Bir hedef tempo tanımlayarak belli bir sürede belirli bir mesafe almak için ne kadar hızlı koşmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.
  Ayakkabı seçimi - 3 farklı ayakkabı için ayarlama yapabilme
  Ayakkabı seçimi özelliğini kullanarak antrenman saatinizdeki belirli bir sensör için bir ayakkabı seçebilir ve seçtiğiniz ayakkabı için antrenman mesafenizi izleyebilirsiniz.
  Koşu endeksi
  Koşu endeksi, koşu sırasında ölçülen nabız ve hız verilerine dayalıdır. Koşu verimliliği ve aerobik kondisyon ile ilgili performans düzeyleriniz hakkında günlük bilgi sağlar. Koşu etkinliğinizin artması koşu performansınızın verimliliğinin de arttığını gösterir.
  Ortalamam adım uzunluğu
  Adım uzunluğu, ortalama adım uzunluğudur. Bir başka deyişle sağ ve sol ayaklarınızın yere temas ettiği noktalar arasındaki mesafedir. Koşucular hız kazanmak için adım uzunluklarını ayarlar: adım uzunluğu artıkça hız da artar. Bununla birlikte amatör koşucuların en yaygın yaptığı hatalardan biri aşırı uzun adım atmaktır. En verimli adım uzunluğu doğal adım uzunluğudur - en rahat hissettiğiniz adımın uzunluğu.
  Kadans - anlık, ortalama ve maksimum
  Mesafe - antreman, tur, yarış ve topla
  Mesafe (km, mil) çeşitli şekillerde ayarlanabilir ve ölçülebilir. Antrenman mesafesi, antrenman sırasında aldığınız mesafeyi belirtir. Gezi mesafesi son gezi sıfırlamasından sonraki mesafeyi belirtir. Tur mesafesi bir turun mesafesini belirtir. Toplam mesafe son sıfırlamadan sonra alınan mesafeyi belirtir. Kilometre sayacı alınan toplam mesafeyi belirtir ve sıfırlanamaz.
  Antreman Özellikleri:
  Interval antreman - nabız/mesafe
  Bağlantılı üç zamanlayıcı veya mesafe ve üç hedef bölge ile süreye, nabza, hıza veya mesafeye dayalı Interval antrenman oluşturabilirsiniz.
  Tur sayımı - 99
  Grafiksel hedef bölge göstergesi
  Bu özellik istediğiniz antrenman yoğunluğu bölgesinde kalmanıza yardımcı olmak için, antrenman boyunca bulunduğunuz bölgeyi ekranda grafiksel olarak gösterir.
  Otomatik tur kaydı
  Bu özellik ile antrenman saatinizi önceden tanımlı bir mesafeye (örn. 1 km) göre turları kaydedecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
  Ekran zoom
  Ekran yakınlaştırma özelliği, antrenman sırasında ekrandaki bilgileri yakınlaştırmanıza olanak sağlar.
  Süre yada mesafeye dayalı Interval zamanlayıcı
  Interval antrenmanında daha ağır bir evreden daha hafif bir evreye ne zaman geçeceğinizi hatırlatması için zamanlayıcıları kullanabilirsiniz. Zamanlayıcılar zamana veya mesafeye dayalı olabilir.
  Hedef Bölge belirleme
  Kullanıcı tarafında düzenlenebilen ekran - bütün satırlar
  Bu özellik sayesinde antrenman saatinizi antrenmanınız sırasında ihtiyacınız olan bilgileri gösterecek biçimde ayarlayabilirsiniz. Ekranları antrenman saatinizde veya ProTrainer 5 yazılımında yapılandırabilirsiniz.
  Hedef Bölge kilitleme
  Hedef bölge kilitleme özelliği belirli bir antrenman yoğunluğuna odaklanmanıza yardımcı olur. Antrenmandan önce veya antrenman sırasında istediğiniz bölgedeyken bir düğmeye basarak bir bölgeyi kilitleyebilirsiniz.
  Saat Özellikleri:
  Gece ışığı
  Tarih ve haftalık gösterge
  Gösterge dili - İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca
  Bölgesel Saat
  Tuş kilidi
  Tuş kilidi ile antrenman saatinizin tuşlarını kilitleyerek antrenman sırasında tuşlara yanlışlıkla basmanızdan kaynaklanan sorunları önleyebilirsiniz.
  Düşük pil göstergesi
  Anımsatıcı
  Farklı işler için ve antrenman sırasında sizi uyarması için (örneğin antrenman sırasında sıvı almak için) anımsatıcılar ayarlayabilirsiniz.
  Alarmlı Saat - (12/24)
  Antreman Anımsatıcı
  Değiştirilebilir pil
  50m su geçirmezlik
  Genel Özellikler:
  Performansları ile ilgili kapsamlı bilgiye ihtiyaç duyan birden çok sporla uğraşan atletler için uygundur.
  Doğru yoğunlukta antrenman yapmanıza yardımcı olarak fazla veya yetersiz antrenman yapmanızın önüne geçer.
  Performansınız hakkında ayrıntılı ölçüm bilgileri sağlar.
  Polar Fitness testi, dinlenme sırasında aerobik egzersiz seviyenizi ölçer ve ilerleme durumunuzu bildirir.
  Birlikte verilen Polar ProTrainer 5 yazılımı antrenman günlüğü tutmanıza, analiz etmenize ve planlamanıza olanak sağlar.
  Akıllı Antrenör Özellikleri:
  Akıllı Kalori
  Tam olarak kaç kalori yaktığınızı öğrenmenizi sağlar.
  Dinlenme Testi
  Kişisel egzersiz durumunuzu değerlendirmenize yardımcı olur.
  Egzersiz Yükü
  Dinlenme ile egzersiz arasındaki mükemmel dengeyi bulmanıza yardımcı olur.
  Kondisyon Testi
  Kondisyonunuzun gelişim durumunu gösterir.
  Koşu Endeksi
  Koşu performansınızın gelişim durumunu gösterir.
  OwnZone
  Doğru zorluk derecesinde egzersiz yapmanız için sizi yönlendirir.
  Yükseklik ve Basınç Ölçme Özellikleri:
  Grafiksel yükseklik - Polar Pro Trainer 5 yazılımı ile opsiyonel
  Yükseklik, bir hava basıncı sensörü ile ölçülür. Yükseklik, tırmanış ve inişlerinizi metre olarak ve yokuş aşağı/yokuş yukarı dikliği yüzde ve derece olarak gösterir.
  Yükseklik, iniş, tırmanış - metre, derece ve % şeklinde
  Yükseklik, bir hava basıncı sensörü ile ölçülür. Yükseklik, tırmanış ve inişlerinizi metre olarak ve yokuş aşağı/yokuş yukarı dikliği yüzde ve derece olarak gösterir.
  Sıcaklık
  Vücut ölçüm özellikleri:
  Yaşa dayalı otomatih hedef bölge - bpm / % / %HRR
  Egzersiz bilgisayarınız güvenli ve etkili biçimde egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için, yaşınıza dayalı maksimum kalp atış hızınıza (220'den yaşınız çıkarıldığında elde edilen değer) göre kalp atış hızınızın hedef bölge sınırlarını otomatik olarak belirler. Sınırlar dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm), maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) veya dinlenik kalp atış hızınız ile maksimum kalp atış hızınız arasındaki fark (HRR = HRmax - HRrest) olan kalp atış hızı rezervinin yüzdesi (% HRR) olarak belirlenir. Ayrıca Manuel hedef bölge belirlemeye bakınız.
  Ortalama ve maksimum nabız - tur boyunca.
  Ortalama, minimum ve maksimum nabız - antreman boyunca
  Nabız - bpm / % / %HRR
  Kalp atış hızı, kalbinizin çalışma hızının ölçümüdür. Kalp atış hızı dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm), maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) veya dinlenik kalp atış hızınız ile maksimum kalp atış hızınız arasındaki fark (HRR = HRmax - HRrest) olan kalp atış hızı rezervinizin yüzdesi (% HRR) olarak belirtilebilir.
  Görsel ve Sesli uyarı - hedef bölge
  Doğru antrenman yoğunluğunu belirlemek için, antrenman hedef bölgelerinizi nabza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.
  HRmax
  Maksimum fiziksel güç harcaması sırasında dakikadaki en yüksek kalp atış sayısıdır (bpm). Maksimum nabzınızı kabaca hesaplamak için 220'den yaşınızı çıkarın. Antrenman yoğunluk bölgeleri maksimum nabız (HRmax) ile tanımlanabildiğinden bu değer antrenman yoğunluğunuzu belirlemek için kullanışlı bir araçtır. Bazı Polar ürünleri maksimum nabzı Polar Fitness Test sırasında belirler. Ayrıca bkz. HRmax (Polar Fitness Test'e dayalı).
  HRmax
  Hrmax ( kullanıcı tarafından belirlenmiş)
  Manual hedef bölge belirleme - bpm / % / %HRR
  Bu özellik, hedef bölgeyi egzersizinize uygun olarak ve istediğiniz gibi belirlemenize olanak sağlar. Egzersiz hedef bölgenizi dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm), maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) veya kalp atış hızı rezervinizin yüzdesi (% HRR) olarak ayarlayabilirsiniz.
  Polar Fitness Test
  Polar OwnCal® - yüksekliğe göre kalori harcaması
  Polar OwnCal, egzersiz sırasında harcadığınız kilokalori miktarını hesaplar. Bu özellik, tek egzersizde harcadığınız kilokalori miktarını ve birden fazla egzersizde harcadığınız toplam kilokalori miktarını takip etmenize olanak sağlar. Kalori harcaması hesaplamalarında ortam hava basıncının etkisi hesaba katılır: orta veya yüksek rakımlı yerlerde havadaki oksijen miktarı daha az olduğundan aynı kalp atış hızı ile daha az hareket edebilir ve daha az kalori harcayabilirsiniz.
  Polar OwnCode® (2.4 GHz W.I.N.D.) - kodlu iletişim
  Kodlu kalp atış hızı iletimi, kalp atış hızınızı antrenman saatine iletmek için otomatik olarak bir koda kilitlenir. Antrenman saati kalp atış hızınızı sadece sizin vericinizden alır. Kodlama diğer antrenman saatlerinden çıkan sinyallerin karışmasını önler. 2.4 GHz W.I.N.D kodlu iletişim diğer elektronik cihazlardan etkilenmez.
  Polar OwnOptimizer - kişisel antreman durumu
  Polar OwnZone® - kişisel nabız bölgesi
  Polar OwnZone® antrenmanınız için kişisel nabız limitlerinizi belirler. Gün ve saate bağlı olarak fiziksel durumunuz değişebilir. Örneğin gergin veya yorgunsanız veya son egzersizinizden sonra yeterince dinlenemediyseniz, Polar bu durumu kalp atış hızınızdan belirleyebilir ve sizi o an için ideal antrenman bölgenize yönlendirir.
  Polar Sport Zones
  Polar spor bölgeleri, antrenmanınızın yoğunluğunu ve antrenman programlarınıza dayalı spor bölgelerinizi kolayca seçmenize ve izlemenize olanak sağlar . Maksimum nabız yüzdelerinize dayalı olarak, antrenman beş bölgeye ayrılır: çok hafif (%50-60 HRmax), hafif (%60-70 HRmax), orta (%70-80 HRmax), ağır (%80-90 HRmax) ve maksimum (%90-100 HRmax).
  R-R Interval / Online nabız varyasyonları
  R-R Interval / Online nabız varyasyonları özelliği ile kalp atışı intervallerinizi ölçebilir ve otonom sinir sisteminizin kalp atış düzeninizdeki etkinliğini görebilirsiniz. R-R interval ölçümü çoğunlukla dinlenirken ve düşük yoğunluklu çalışmalarda kullanışlıdır. Dinlenme oranı fiziksel dinlenme durumunuzu gösterir.
  Veri Aktarımı:
  IrDA USB Adaptörü aracılığı ile PC ile uyumlu
  IrDA USB Adaptörü aracılığı ile Polar ProTrainer 5 yazılımı ile uyumlu
  IrDA USB Adaptörü aracılığı ile polarpersonaltrainer.com ile uyumlu
  G3 GPS Sensörü W.I.N.D Özellikleri:
  Intervale dayalı mesafe
  Yenilenme ölçümüne dayalı mesafe
  Mesafe - antreman, tur, yarış ve topla
  Mesafe (km, mil) çeşitli şekillerde ayarlanabilir ve ölçülebilir. Antrenman mesafesi, antrenman sırasında aldığınız mesafeyi belirtir. Gezi mesafesi son gezi sıfırlamasından sonraki mesafeyi belirtir. Tur mesafesi bir turun mesafesini belirtir. Toplam mesafe son sıfırlamadan sonra alınan mesafeyi belirtir. Kilometre sayacı alınan toplam mesafeyi belirtir ve sıfırlanamaz.
  Eğim ölçümü
  Eğim ölçümü yokuş yukarı veya yokuş aşağı eğimi sayısal olarak belirterek pedal çevirme gücünüzü ayarlamanıza yardımcı olur. Bu özellik yokuş yukarı/yokuş aşağı dikliği yüzde veya derece olarak gösterir.
  Yol haritası polarpersonaltrainer.com ile opsiyonel
  Route takibi - Pro Trainer 5 yazılımı ile opsiyoneldir
  Antrenman saatinizle antrenmanınız boyunca yol verilerinizi GPS sensörü ile kaydederek antrenmandan sonra yol bilgilerinizi bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Yollarınızı ProTrainer 5 yazılımı ile görüntüleyebilir ve Google Earth gibi diğer harita ve konumlama yazılımlarına kolayca aktarabilirsiniz.
  Hız - hedef nabız bölgesine dayalı
  Antrenman için hedef bölgelerinizi hıza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.
  Hız/Mesafe - anlık, ortalama ve toplam
  Tempo (dk/km veya dk/mil), hızınızın temposudur. Tempo genellikle koşu için kullanılır. Bir hedef tempo tanımlayarak belli bir sürede belirli bir mesafe almak için ne kadar hızlı koşmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.
  SpeedPointer
  SpeedPointer ile hız limitlerinizin içinde olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
  Polar ProTrainer 5 Özellikleri:
  Gelişmiş egzersiz analizi
  Raporlar
  Yol haritası - GPS sensörü ile isteğe bağlı
  Egzersiz bilgisayarı ayarları
  Günlük
  Polarpersonaltrainer.com Özellikleri:
  Egzersiz analizi
  Günlük
  Egzersiz Yükü
  Egzersiz programları
  Kayıt Özelliği:
  Toplamlar
  Toplamlar, saatinizi son sıfırlamanızdan sonraki antrenman bilgilerinizi içerir ve antrenmanlarınızı uzun süreli olarak izlemenize olanak sağlar.
  Kombine edilebilen antreman dosyaları
  Bu özellik birbirini izleyen antrenmanların birleştirilmesine olanak sağlar. Bir öncekinden sonra bir saat içinde yeni bir antrenmana başladığınızda yeni antrenmanı önceki antrenman ile birleştirebilirsiniz.
  Hafıza doluluk uyarıcısı
  1s, 2s, 5s, 15s, 60s seçenekli kayıt alma sıklığı
  R-R kayıt alma
  R-R kayıt alma özelliği kalp atışı intervallerinizi (birbirini izleyen kalp atışları arasındaki süreler) kaydeder. Ayrıca, kaydedilen bu bilgi dakikadaki kalp atışı sayınız biçiminde anlık nabzınız olarak da gösterilir. ProTrainer 5 yazılımını kullanarak nabız varyasyonlarınızı 1 ms'lik bir hassasiyetle analiz edebilirsiniz.
  Antreman dosyaları (özetli) - 99
  Haftalık özet
  Haftalık özet haftalık antrenman verilerinizi özetler. Bir hafta seçerek önceki antrenman verilerinizi inceleyebilirsiniz.
  S3/S3 Adım Sensörü Özellikleri:
  Hız - hedef nabız bölgesine dayalı
  Antrenman için hedef bölgelerinizi hıza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.
  Hız/Mesafe - anlık, ortalama ve toplam
  Tempo (dk/km veya dk/mil), hızınızın temposudur. Tempo genellikle koşu için kullanılır. Bir hedef tempo tanımlayarak belli bir sürede belirli bir mesafe almak için ne kadar hızlı koşmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.
  Ayakkabı seçimi - 3 farklı ayakkabı için ayarlama yapabilme
  Ayakkabı seçimi özelliğini kullanarak antrenman saatinizdeki belirli bir sensör için bir ayakkabı seçebilir ve seçtiğiniz ayakkabı için antrenman mesafenizi izleyebilirsiniz.
  Koşu endeksi
  Koşu endeksi, koşu sırasında ölçülen nabız ve hız verilerine dayalıdır. Koşu verimliliği ve aerobik kondisyon ile ilgili performans düzeyleriniz hakkında günlük bilgi sağlar. Koşu etkinliğinizin artması koşu performansınızın verimliliğinin de arttığını gösterir.
  Ortalamam adım uzunluğu
  Adım uzunluğu, ortalama adım uzunluğudur. Bir başka deyişle sağ ve sol ayaklarınızın yere temas ettiği noktalar arasındaki mesafedir. Koşucular hız kazanmak için adım uzunluklarını ayarlar: adım uzunluğu artıkça hız da artar. Bununla birlikte amatör koşucuların en yaygın yaptığı hatalardan biri aşırı uzun adım atmaktır. En verimli adım uzunluğu doğal adım uzunluğudur - en rahat hissettiğiniz adımın uzunluğu.
  Kadans - anlık, ortalama ve maksimum
  Mesafe - antreman, tur, yarış ve topla
  Mesafe (km, mil) çeşitli şekillerde ayarlanabilir ve ölçülebilir. Antrenman mesafesi, antrenman sırasında aldığınız mesafeyi belirtir. Gezi mesafesi son gezi sıfırlamasından sonraki mesafeyi belirtir. Tur mesafesi bir turun mesafesini belirtir. Toplam mesafe son sıfırlamadan sonra alınan mesafeyi belirtir. Kilometre sayacı alınan toplam mesafeyi belirtir ve sıfırlanamaz.
  Antreman Özellikleri:
  Interval antreman - nabız/mesafe
  Bağlantılı üç zamanlayıcı veya mesafe ve üç hedef bölge ile süreye, nabza, hıza veya mesafeye dayalı Interval antrenman oluşturabilirsiniz.
  Tur sayımı - 99
  Grafiksel hedef bölge göstergesi
  Bu özellik istediğiniz antrenman yoğunluğu bölgesinde kalmanıza yardımcı olmak için, antrenman boyunca bulunduğunuz bölgeyi ekranda grafiksel olarak gösterir.
  Otomatik tur kaydı
  Bu özellik ile antrenman saatinizi önceden tanımlı bir mesafeye (örn. 1 km) göre turları kaydedecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
  Ekran zoom
  Ekran yakınlaştırma özelliği, antrenman sırasında ekrandaki bilgileri yakınlaştırmanıza olanak sağlar.
  Süre yada mesafeye dayalı Interval zamanlayıcı
  Interval antrenmanında daha ağır bir evreden daha hafif bir evreye ne zaman geçeceğinizi hatırlatması için zamanlayıcıları kullanabilirsiniz. Zamanlayıcılar zamana veya mesafeye dayalı olabilir.
  Hedef Bölge belirleme
  Kullanıcı tarafında düzenlenebilen ekran - bütün satırlar
  Bu özellik sayesinde antrenman saatinizi antrenmanınız sırasında ihtiyacınız olan bilgileri gösterecek biçimde ayarlayabilirsiniz. Ekranları antrenman saatinizde veya ProTrainer 5 yazılımında yapılandırabilirsiniz.
  Hedef Bölge kilitleme
  Hedef bölge kilitleme özelliği belirli bir antrenman yoğunluğuna odaklanmanıza yardımcı olur. Antrenmandan önce veya antrenman sırasında istediğiniz bölgedeyken bir düğmeye basarak bir bölgeyi kilitleyebilirsiniz.
  Saat Özellikleri:
  Gece ışığı
  Tarih ve haftalık gösterge
  Gösterge dili - İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca
  Bölgesel Saat
  Tuş kilidi
  Tuş kilidi ile antrenman saatinizin tuşlarını kilitleyerek antrenman sırasında tuşlara yanlışlıkla basmanızdan kaynaklanan sorunları önleyebilirsiniz.
  Düşük pil göstergesi
  Anımsatıcı
  Farklı işler için ve antrenman sırasında sizi uyarması için (örneğin antrenman sırasında sıvı almak için) anımsatıcılar ayarlayabilirsiniz.
  Alarmlı Saat - (12/24)
  Antreman Anımsatıcı
  Değiştirilebilir pil
  50m su geçirmezlik
  Genel Özellikler:
  Performansları ile ilgili kapsamlı bilgiye ihtiyaç duyan birden çok sporla uğraşan atletler için uygundur.
  Doğru yoğunlukta antrenman yapmanıza yardımcı olarak fazla veya yetersiz antrenman yapmanızın önüne geçer.
  Performansınız hakkında ayrıntılı ölçüm bilgileri sağlar.
  Polar Fitness testi, dinlenme sırasında aerobik egzersiz seviyenizi ölçer ve ilerleme durumunuzu bildirir.
  Birlikte verilen Polar ProTrainer 5 yazılımı antrenman günlüğü tutmanıza, analiz etmenize ve planlamanıza olanak sağlar.
  Akıllı Antrenör Özellikleri:
  Akıllı Kalori
  Tam olarak kaç kalori yaktığınızı öğrenmenizi sağlar.
  Dinlenme Testi
  Kişisel egzersiz durumunuzu değerlendirmenize yardımcı olur.
  Egzersiz Yükü
  Dinlenme ile egzersiz arasındaki mükemmel dengeyi bulmanıza yardımcı olur.
  Kondisyon Testi
  Kondisyonunuzun gelişim durumunu gösterir.
  Koşu Endeksi
  Koşu performansınızın gelişim durumunu gösterir.
  OwnZone
  Doğru zorluk derecesinde egzersiz yapmanız için sizi yönlendirir.
  Yükseklik ve Basınç Ölçme Özellikleri:
  Grafiksel yükseklik - Polar Pro Trainer 5 yazılımı ile opsiyonel
  Yükseklik, bir hava basıncı sensörü ile ölçülür. Yükseklik, tırmanış ve inişlerinizi metre olarak ve yokuş aşağı/yokuş yukarı dikliği yüzde ve derece olarak gösterir.
  Yükseklik, iniş, tırmanış - metre, derece ve % şeklinde
  Yükseklik, bir hava basıncı sensörü ile ölçülür. Yükseklik, tırmanış ve inişlerinizi metre olarak ve yokuş aşağı/yokuş yukarı dikliği yüzde ve derece olarak gösterir.
  Sıcaklık
  Vücut ölçüm özellikleri:
  Yaşa dayalı otomatih hedef bölge - bpm / % / %HRR
  Egzersiz bilgisayarınız güvenli ve etkili biçimde egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için, yaşınıza dayalı maksimum kalp atış hızınıza (220'den yaşınız çıkarıldığında elde edilen değer) göre kalp atış hızınızın hedef bölge sınırlarını otomatik olarak belirler. Sınırlar dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm), maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) veya dinlenik kalp atış hızınız ile maksimum kalp atış hızınız arasındaki fark (HRR = HRmax - HRrest) olan kalp atış hızı rezervinin yüzdesi (% HRR) olarak belirlenir. Ayrıca Manuel hedef bölge belirlemeye bakınız.
  Ortalama ve maksimum nabız - tur boyunca.
  Ortalama, minimum ve maksimum nabız - antreman boyunca
  Nabız - bpm / % / %HRR
  Kalp atış hızı, kalbinizin çalışma hızının ölçümüdür. Kalp atış hızı dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm), maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) veya dinlenik kalp atış hızınız ile maksimum kalp atış hızınız arasındaki fark (HRR = HRmax - HRrest) olan kalp atış hızı rezervinizin yüzdesi (% HRR) olarak belirtilebilir.
  Görsel ve Sesli uyarı - hedef bölge
  Doğru antrenman yoğunluğunu belirlemek için, antrenman hedef bölgelerinizi nabza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.
  HRmax
  Maksimum fiziksel güç harcaması sırasında dakikadaki en yüksek kalp atış sayısıdır (bpm). Maksimum nabzınızı kabaca hesaplamak için 220'den yaşınızı çıkarın. Antrenman yoğunluk bölgeleri maksimum nabız (HRmax) ile tanımlanabildiğinden bu değer antrenman yoğunluğunuzu belirlemek için kullanışlı bir araçtır. Bazı Polar ürünleri maksimum nabzı Polar Fitness Test sırasında belirler. Ayrıca bkz. HRmax (Polar Fitness Test'e dayalı).
  HRmax
  Hrmax ( kullanıcı tarafından belirlenmiş)
  Manual hedef bölge belirleme - bpm / % / %HRR
  Bu özellik, hedef bölgeyi egzersizinize uygun olarak ve istediğiniz gibi belirlemenize olanak sağlar. Egzersiz hedef bölgenizi dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm), maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) veya kalp atış hızı rezervinizin yüzdesi (% HRR) olarak ayarlayabilirsiniz.
  Polar Fitness Test
  Polar OwnCal® - yüksekliğe göre kalori harcaması
  Polar OwnCal, egzersiz sırasında harcadığınız kilokalori miktarını hesaplar. Bu özellik, tek egzersizde harcadığınız kilokalori miktarını ve birden fazla egzersizde harcadığınız toplam kilokalori miktarını takip etmenize olanak sağlar. Kalori harcaması hesaplamalarında ortam hava basıncının etkisi hesaba katılır: orta veya yüksek rakımlı yerlerde havadaki oksijen miktarı daha az olduğundan aynı kalp atış hızı ile daha az hareket edebilir ve daha az kalori harcayabilirsiniz.
  Polar OwnCode® (2.4 GHz W.I.N.D.) - kodlu iletişim
  Kodlu kalp atış hızı iletimi, kalp atış hızınızı antrenman saatine iletmek için otomatik olarak bir koda kilitlenir. Antrenman saati kalp atış hızınızı sadece sizin vericinizden alır. Kodlama diğer antrenman saatlerinden çıkan sinyallerin karışmasını önler. 2.4 GHz W.I.N.D kodlu iletişim diğer elektronik cihazlardan etkilenmez.
  Polar OwnOptimizer - kişisel antreman durumu
  Polar OwnZone® - kişisel nabız bölgesi
  Polar OwnZone® antrenmanınız için kişisel nabız limitlerinizi belirler. Gün ve saate bağlı olarak fiziksel durumunuz değişebilir. Örneğin gergin veya yorgunsanız veya son egzersizinizden sonra yeterince dinlenemediyseniz, Polar bu durumu kalp atış hızınızdan belirleyebilir ve sizi o an için ideal antrenman bölgenize yönlendirir.
  Polar Sport Zones
  Polar spor bölgeleri, antrenmanınızın yoğunluğunu ve antrenman programlarınıza dayalı spor bölgelerinizi kolayca seçmenize ve izlemenize olanak sağlar . Maksimum nabız yüzdelerinize dayalı olarak, antrenman beş bölgeye ayrılır: çok hafif (%50-60 HRmax), hafif (%60-70 HRmax), orta (%70-80 HRmax), ağır (%80-90 HRmax) ve maksimum (%90-100 HRmax).
  R-R Interval / Online nabız varyasyonları
  R-R Interval / Online nabız varyasyonları özelliği ile kalp atışı intervallerinizi ölçebilir ve otonom sinir sisteminizin kalp atış düzeninizdeki etkinliğini görebilirsiniz. R-R interval ölçümü çoğunlukla dinlenirken ve düşük yoğunluklu çalışmalarda kullanışlıdır. Dinlenme oranı fiziksel dinlenme durumunuzu gösterir.
  Veri Aktarımı:
  IrDA USB Adaptörü aracılığı ile PC ile uyumlu
  IrDA USB Adaptörü aracılığı ile Polar ProTrainer 5 yazılımı ile uyumlu
  IrDA USB Adaptörü aracılığı ile polarpersonaltrainer.com ile uyumlu
  G3 GPS Sensörü W.I.N.D Özellikleri:
  Intervale dayalı mesafe
  Yenilenme ölçümüne dayalı mesafe
  Mesafe - antreman, tur, yarış ve topla
  Mesafe (km, mil) çeşitli şekillerde ayarlanabilir ve ölçülebilir. Antrenman mesafesi, antrenman sırasında aldığınız mesafeyi belirtir. Gezi mesafesi son gezi sıfırlamasından sonraki mesafeyi belirtir. Tur mesafesi bir turun mesafesini belirtir. Toplam mesafe son sıfırlamadan sonra alınan mesafeyi belirtir. Kilometre sayacı alınan toplam mesafeyi belirtir ve sıfırlanamaz.
  Eğim ölçümü
  Eğim ölçümü yokuş yukarı veya yokuş aşağı eğimi sayısal olarak belirterek pedal çevirme gücünüzü ayarlamanıza yardımcı olur. Bu özellik yokuş yukarı/yokuş aşağı dikliği yüzde veya derece olarak gösterir.
  Yol haritası polarpersonaltrainer.com ile opsiyonel
  Route takibi - Pro Trainer 5 yazılımı ile opsiyoneldir
  Antrenman saatinizle antrenmanınız boyunca yol verilerinizi GPS sensörü ile kaydederek antrenmandan sonra yol bilgilerinizi bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Yollarınızı ProTrainer 5 yazılımı ile görüntüleyebilir ve Google Earth gibi diğer harita ve konumlama yazılımlarına kolayca aktarabilirsiniz.
  Hız - hedef nabız bölgesine dayalı
  Antrenman için hedef bölgelerinizi hıza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.
  Hız/Mesafe - anlık, ortalama ve toplam
  Tempo (dk/km veya dk/mil), hızınızın temposudur. Tempo genellikle koşu için kullanılır. Bir hedef tempo tanımlayarak belli bir sürede belirli bir mesafe almak için ne kadar hızlı koşmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.
  SpeedPointer
  SpeedPointer ile hız limitlerinizin içinde olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
  Polar ProTrainer 5 Özellikleri:
  Gelişmiş egzersiz analizi
  Raporlar
  Yol haritası - GPS sensörü ile isteğe bağlı
  Egzersiz bilgisayarı ayarları
  Günlük
  Polarpersonaltrainer.com Özellikleri:
  Egzersiz analizi
  Günlük
  Egzersiz Yükü
  Egzersiz programları
  Kayıt Özelliği:
  Toplamlar
  Toplamlar, saatinizi son sıfırlamanızdan sonraki antrenman bilgilerinizi içerir ve antrenmanlarınızı uzun süreli olarak izlemenize olanak sağlar.
  Kombine edilebilen antreman dosyaları
  Bu özellik birbirini izleyen antrenmanların birleştirilmesine olanak sağlar. Bir öncekinden sonra bir saat içinde yeni bir antrenmana başladığınızda yeni antrenmanı önceki antrenman ile birleştirebilirsiniz.
  Hafıza doluluk uyarıcısı
  1s, 2s, 5s, 15s, 60s seçenekli kayıt alma sıklığı
  R-R kayıt alma
  R-R kayıt alma özelliği kalp atışı intervallerinizi (birbirini izleyen kalp atışları arasındaki süreler) kaydeder. Ayrıca, kaydedilen bu bilgi dakikadaki kalp atışı sayınız biçiminde anlık nabzınız olarak da gösterilir. ProTrainer 5 yazılımını kullanarak nabız varyasyonlarınızı 1 ms'lik bir hassasiyetle analiz edebilirsiniz.
  Antreman dosyaları (özetli) - 99
  Haftalık özet
  Haftalık özet haftalık antrenman verilerinizi özetler. Bir hafta seçerek önceki antrenman verilerinizi inceleyebilirsiniz.
  S3/S3 Adım Sensörü Özellikleri:
  Hız - hedef nabız bölgesine dayalı
  Antrenman için hedef bölgelerinizi hıza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.
  Hız/Mesafe - anlık, ortalama ve toplam
  Tempo (dk/km veya dk/mil), hızınızın temposudur. Tempo genellikle koşu için kullanılır. Bir hedef tempo tanımlayarak belli bir sürede belirli bir mesafe almak için ne kadar hızlı koşmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.
  Ayakkabı seçimi - 3 farklı ayakkabı için ayarlama yapabilme
  Ayakkabı seçimi özelliğini kullanarak antrenman saatinizdeki belirli bir sensör için bir ayakkabı seçebilir ve seçtiğiniz ayakkabı için antrenman mesafenizi izleyebilirsiniz.
  Koşu endeksi
  Koşu endeksi, koşu sırasında ölçülen nabız ve hız verilerine dayalıdır. Koşu verimliliği ve aerobik kondisyon ile ilgili performans düzeyleriniz hakkında günlük bilgi sağlar. Koşu etkinliğinizin artması koşu performansınızın verimliliğinin de arttığını gösterir.
  Ortalamam adım uzunluğu
  Adım uzunluğu, ortalama adım uzunluğudur. Bir başka deyişle sağ ve sol ayaklarınızın yere temas ettiği noktalar arasındaki mesafedir. Koşucular hız kazanmak için adım uzunluklarını ayarlar: adım uzunluğu artıkça hız da artar. Bununla birlikte amatör koşucuların en yaygın yaptığı hatalardan biri aşırı uzun adım atmaktır. En verimli adım uzunluğu doğal adım uzunluğudur - en rahat hissettiğiniz adımın uzunluğu.
  Kadans - anlık, ortalama ve maksimum
  Mesafe - antreman, tur, yarış ve topla
  Mesafe (km, mil) çeşitli şekillerde ayarlanabilir ve ölçülebilir. Antrenman mesafesi, antrenman sırasında aldığınız mesafeyi belirtir. Gezi mesafesi son gezi sıfırlamasından sonraki mesafeyi belirtir. Tur mesafesi bir turun mesafesini belirtir. Toplam mesafe son sıfırlamadan sonra alınan mesafeyi belirtir. Kilometre sayacı alınan toplam mesafeyi belirtir ve sıfırlanamaz.
  Antreman Özellikleri:
  Interval antreman - nabız/mesafe
  Bağlantılı üç zamanlayıcı veya mesafe ve üç hedef bölge ile süreye, nabza, hıza veya mesafeye dayalı Interval antrenman oluşturabilirsiniz.
  Tur sayımı - 99
  Grafiksel hedef bölge göstergesi
  Bu özellik istediğiniz antrenman yoğunluğu bölgesinde kalmanıza yardımcı olmak için, antrenman boyunca bulunduğunuz bölgeyi ekranda grafiksel olarak gösterir.
  Otomatik tur kaydı
  Bu özellik ile antrenman saatinizi önceden tanımlı bir mesafeye (örn. 1 km) göre turları kaydedecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
  Ekran zoom
  Ekran yakınlaştırma özelliği, antrenman sırasında ekrandaki bilgileri yakınlaştırmanıza olanak sağlar.
  Süre yada mesafeye dayalı Interval zamanlayıcı
  Interval antrenmanında daha ağır bir evreden daha hafif bir evreye ne zaman geçeceğinizi hatırlatması için zamanlayıcıları kullanabilirsiniz. Zamanlayıcılar zamana veya mesafeye dayalı olabilir.
  Hedef Bölge belirleme
  Kullanıcı tarafında düzenlenebilen ekran - bütün satırlar
  Bu özellik sayesinde antrenman saatinizi antrenmanınız sırasında ihtiyacınız olan bilgileri gösterecek biçimde ayarlayabilirsiniz. Ekranları antrenman saatinizde veya ProTrainer 5 yazılımında yapılandırabilirsiniz.
  Hedef Bölge kilitleme
  Hedef bölge kilitleme özelliği belirli bir antrenman yoğunluğuna odaklanmanıza yardımcı olur. Antrenmandan önce veya antrenman sırasında istediğiniz bölgedeyken bir düğmeye basarak bir bölgeyi kilitleyebilirsiniz.
  Saat Özellikleri:
  Gece ışığı
  Tarih ve haftalık gösterge
  Gösterge dili - İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca
  Bölgesel Saat
  Tuş kilidi
  Tuş kilidi ile antrenman saatinizin tuşlarını kilitleyerek antrenman sırasında tuşlara yanlışlıkla basmanızdan kaynaklanan sorunları önleyebilirsiniz.
  Düşük pil göstergesi
  Anımsatıcı
  Farklı işler için ve antrenman sırasında sizi uyarması için (örneğin antrenman sırasında sıvı almak için) anımsatıcılar ayarlayabilirsiniz.
  Alarmlı Saat - (12/24)
  Antreman Anımsatıcı
  Değiştirilebilir pil
  50m su geçirmezlik
  [​IMG]
   
 2. #2
  cenkgultekin

  cenkgultekin Kıdemli Üye

  Kayıt:
  27 Eylül 2004
  Mesajlar:
  287
  Beğeniler:
  67
  Şehir:
  istanbul/bakirkoy
  Adı:
  Ahmet Cenk Gültekin
  Bisiklet:
  Specialized
  Seviye:
  Fiyat 600 tl ilan guncel. Takas dusunmuyorum.
   
 3. #3
  cenkgultekin

  cenkgultekin Kıdemli Üye

  Kayıt:
  27 Eylül 2004
  Mesajlar:
  287
  Beğeniler:
  67
  Şehir:
  istanbul/bakirkoy
  Adı:
  Ahmet Cenk Gültekin
  Bisiklet:
  Specialized
  Seviye:
  Arkadaslar urunun yaninda 2 adet cadance 2 adet hiz ve 1 adet stride (kosarken ayakkabiya takilan) sensor verilecektir. Fiyat halen 600 TL
   
 4. Resul Yılmaz

  Resul Yılmaz Aktif Üye

  Kayıt:
  17 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  184
  Beğeniler:
  137
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Giant
  Seviye:
  Bana G3 GPS sensör lazım. Sadece onu satmayı düşünür müsünüz? Vereceğiniz fiyat da mühim.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.