Polar FT80 Nabız Saati

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında Fatih Ertörün tarafından paylaşıldı.

 1. Fatih Ertörün

  Fatih Ertörün Bisikletkolik

  Kayıt:
  10 Şubat 2007
  Mesajlar:
  1.281
  Beğeniler:
  1.099
  Şehir:
  izmir/bostanlı
  Seviye:
  01-)Polar FT80 Nabız Saati
  Ürün Özellikleri:
  Renk: Siyah
  Ekran Rengi:Siyah
  Genel Özellikler:
  Vücudunu ve kalbini güçlendirmek isteyen egzersiz tutkunları için uygundur.
  Egzersiz seansları arasında kalp atış hızına dayalı dinlenme araları ile kuvvet antrenmanınızı yönlendirir.
  Kişisel hedeflerinize göre bir antrenman programı oluşturur ve yeni haftalık antrenman hedefleri belirler.
  Polar Fitness testi, dinlenme sırasında aerobik egzersiz seviyenizi ölçer ve ilerleme durumunuzu bildirir.
  Birlikte verilen Polar FlowLink®, sayesinde hem PC hem de MAC kullanıcıları için antrenman verilerinizi www.polarpersonaltrainer.com adresindeki çevrimiçi antrenman günlüğünüze kolayca aktarmanıza olanak sağlar.
  Akıllı Antrenör Özellikleri:
  Akıllı Kalori
  Tam olarak kaç kalori yaktığınızı öğrenmenizi sağlar.
  Egzersiz Yükü
  Dinlenme ile egzersiz arasındaki mükemmel dengeyi bulmanıza yardımcı olur.
  Kondisyon Testi
  Kondisyonunuzun gelişim durumunu gösterir.
  Kuvvet Egzersizi Yardımcısı
  Daha kısa sürede daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur.
  Vücut ölçüm özellikleri:
  Yaşa dayalı otomatik hedef bölge - bpm/ %
  Egzersiz bilgisayarınız güvenli ve etkili biçimde egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için, yaşınıza dayalı maksimum kalp atış hızınıza (220'den yaşınız çıkarıldığında elde edilen değer) göre kalp atış hızınızın hedef bölge sınırlarını otomatik olarak belirler. Sınırlar dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) olarak belirlenir. Ayrıca Manuel hedef bölge belirlemeye bakınız.
  Ortalama ve maksimum nabız - antrenman boyunca.
  Nabız - bpm / % / grafiksel gösterge (Ağırlık çalışma antrenmanı)
  Kalp atış hızı, kalbinizin çalışma hızının ölçümüdür. Kalp atış hızı, dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) olarak belirtilebilir. Kuvvet antrenmanı sırasında kalp atış hızınızı grafiksel olarak görebilirsiniz.
  Görsel ve Sesli uyarı - hedef bölge
  Doğru antrenman yoğunluğunu belirlemek için, antrenman hedef bölgelerinizi nabza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.
  Hrmax ( kullanıcı tarafından belirlenmiş)
  Manual hedef bölge belirleme - bpm / %
  Bu özellik, hedef bölgeyi egzersizinize uygun olarak ve istediğiniz gibi belirlemenize olanak sağlar. Egzersiz hedef bölgenizi dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi olarak ayarlayabilirsiniz.
  Polar Fitness Test
  Polar OwnCal® – harcanan kalori ve yağ yakımı
  Polar OwnCal, egzersiz sırasında harcadığınız kilokalori miktarını hesaplar. Bu özellik, tek egzersizde harcadığınız kilokalori miktarını ve birden fazla egzersizde harcadığınız toplam kilokalori miktarını takip etmenize olanak sağlar. Bu özellik ayrıca yağ yakma yüzdesini de (ekranda %yağ olarak) hesaplar. Bir egzersiz sırasında vücudunuzdaki yağlardan harcadığınız yağ miktarı toplam yaktığınız kilokalorinin yüzdesi olarak belirtilir.
  Polar OwnCode® (5kHz) – kodlu iletişim
  Kodlu kalp atış hızı iletimi, kalp atış hızınızı antrenman saatine iletmek için otomatik olarak bir koda kilitlenir. Antrenman saati kalp atış hızınızı sadece sizin vericinizden alır. Kodlama diğer antrenman saatlerinden çıkan sinyallerin karışmasını önler.
  Polar OwnRelax® – dinlenme testi
  Polar OwnZone® – kişisel nabız bölgesi
  Polar OwnZone® antrenmanınız için kişisel nabız limitlerinizi belirler. Gün ve saate bağlı olarak fiziksel durumunuz değişebilir. Örneğin gergin veya yorgunsanız veya son egzersizinizden sonra yeterince dinlenemediyseniz, Polar bu durumu kalp atış hızınızdan belirleyebilir ve sizi o an için ideal antrenman bölgenize yönlendirir.
  Polar STAR Training Programı
  Uyarlanabilir ve kişisel Polar STAR Training Programı antrenman hedeflerinize erişmenize yardımcı olur. Antrenman programı ile antrenman yoğunluğu ve süresinden oluşan haftalık hedefler belirleyebilirsiniz. Polar STAR Training Programı kondisyon düzeyinize, etkinlik düzeyinize, antrenman hedefinize ve kişisel bilgilerinize (kilo, boy, yaş ve cinsiyet) dayalıdır.
  Polar Strength Training Programı
  Polar Strength Training Programı, nabzınızı izleyerek bir sonraki egzersize ne zaman hazır olacağınızı size bildirerek kuvvet antrenmanınızı düzenlemenize yardımcı olur. En iyi sonucu almanız için egzersizleriniz arasında ne kadar dinlenmeniz gerektiğini belirtir. www.polarpersonaltrainer.com adresinden antrenman saatinize üç kuvvet antrenmanı çalışması yükleyebilirsiniz.
  Veri Aktarımı:
  Polar FlowLink aracılığı ile Mac (Intel tabanlı) ile uyumlu
  Polar FlowLink aracılığı ile PC ile uyumlu
  Polar FlowLink aracılığı ile polarpersonaltrainer.com ile uyumlu
  G1 GPS Sensörü Özellikleri:
  Mesafe - antreman ve toplam
  Mesafe (km, mil) çeşitli şekillerde ayarlanabilir ve ölçülebilir. Antrenman mesafesi, antrenman sırasında aldığınız mesafeyi belirtir. Gezi mesafesi son gezi sıfırlamasından sonraki mesafeyi belirtir. Tur mesafesi bir turun mesafesini belirtir. Toplam mesafe son sıfırlamadan sonra alınan mesafeyi belirtir. Kilometre sayacı alınan toplam mesafeyi belirtir ve sıfırlanamaz.
  Hız/Mesafe - anlık, ortalama ve toplam
  Tempo (dk/km veya dk/mil), hızınızın temposudur. Tempo genellikle koşu için kullanılır. Bir hedef tempo tanımlayarak belli bir sürede belirli bir mesafe almak için ne kadar hızlı koşmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.
  Polarpersonaltrainer.com Özellikleri:
  Egzersiz analizi
  Günlük
  Egzersiz Yükü
  Egzersiz programları
  Kayıt Özelliği:
  Antreman dosyaları (özetli) - 100
  Toplamlar
  Toplamlar, saatinizi son sıfırlamanızdan sonraki antrenman bilgilerinizi içerir ve antrenmanlarınızı uzun süreli olarak izlemenize olanak sağlar.
  Haftalık özet
  Haftalık özet haftalık antrenman verilerinizi özetler. Bir hafta seçerek önceki antrenman verilerinizi inceleyebilirsiniz.
  S1 Footpod Özellikleri:
  Hız/Mesafe - anlık, ortalama ve toplam
  Tempo (dk/km veya dk/mil), hızınızın temposudur. Tempo genellikle koşu için kullanılır. Bir hedef tempo tanımlayarak belli bir sürede belirli bir mesafe almak için ne kadar hızlı koşmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.
  Mesafe - antreman ve toplam
  Mesafe (km, mil) çeşitli şekillerde ayarlanabilir ve ölçülebilir. Antrenman mesafesi, antrenman sırasında aldığınız mesafeyi belirtir. Gezi mesafesi son gezi sıfırlamasından sonraki mesafeyi belirtir. Tur mesafesi bir turun mesafesini belirtir. Toplam mesafe son sıfırlamadan sonra alınan mesafeyi belirtir. Kilometre sayacı alınan toplam mesafeyi belirtir ve sıfırlanamaz.
  Antreman Özellikleri:
  HeartTouch - tuşlara basmadan nabız göstergesi
  HeartTouch açıkken, saatinizin düğmelerine basmadan farklı antrenman bilgilerine erişebilirsiniz. Örneğin eldiveniniz düğmelere basmanızı engelliyorsa antrenman saatinizi vericinize yaklaştırarak bilgilere erişebilirsiniz.
  Grafiksel hedef bölge göstergesi
  Bu özellik istediğiniz antrenman yoğunluğu bölgesinde kalmanıza yardımcı olmak için, antrenman boyunca bulunduğunuz bölgeyi ekranda grafiksel olarak gösterir.
  Hedef bölge belirleme
  Hedef bölge belirleme, antrenman saatinizin ekranındaki görsel ve hareketli bir simgedir. Önceden tanımladığınız hedef bölgede olup olmadığınızı gösterir. Böylece istediğiniz yoğunluk/tempo/hız/kadans hedeflerine erişmenize yardımcı olur.
  Hedef bölge kilitleme
  Hedef bölge kilitleme özelliği belirli bir antrenman yoğunluğuna odaklanmanıza yardımcı olur. Antrenmandan önce veya antrenman sırasında istediğiniz bölgedeyken bir düğmeye basarak bir bölgeyi kilitleyebilirsiniz.
  Saat Özellikleri:
  Gece ışığı
  Tarih ve haftalık gösterge
  Gösterge dili - İngilizce, Almanca, Fince, Fransızca, Portekizce, İspanyolca ve İtalyanca
  Bölgesel Saat
  Tuş kilidi
  Tuş kilidi ile antrenman saatinizin tuşlarını kilitleyerek antrenman sırasında tuşlara yanlışlıkla basmanızdan kaynaklanan sorunları önleyebilirsiniz.
  Düşük pil göstergesi
  Kronometre
  Kronometreyi zamanlama için (örneğin tur sürelerini kaydetmek için) kullanabilirsiniz. Bazı ürünlerde Kronometreden toplam antrenman sürenizi öğrenebilirsiniz.
  Alarmlı Saat - (12/24)
  Değiştirilebilir pil
  50m su geçirmezlik
  Uyumlu Aksesuarlar:
  T31 Coded göğüs bandı
  Wearlink Coded göğüs bandı
  Flowlink
  S1 FOOTPOD
  G1 GPS SENSÖR
  Kutu İçeriği:
  1 adet Polar FT80 nabız monitörü
  1 adet Polar WearLink®+ göğüs bandı
  Kullanım Kılavuzu
  Not:polar flowlink veri aktarma aparatı mevcut değildir.
  Durum:Sadece 4 antrenmanda kullanılmıştır, sıfır kondisyondan farksızdır.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Fiyat:495 Lira
  Kargo:Ücretsiz
  Takas:Yok
  Garanti:Memnuniyet garantili
  Ödeme Seçenekleri:
  -Havale-EFT ile Ödeme
  -Kapıda ödeme
  -İzmir içi elden teslim
  -Kredi Kartı ile ödeme (510 TL /vade farksız 3-6-9-12 taksit)
  Fatih Ertörün
  Kadans Bisiklet
  www.kadansbisiklet.com
  1785 sok.no:62/A Karşıyaka İzmir
  0232 369 0 963
  0533 659 17 56
  Mail:fatihertorun.impex@yahoo.com
  Msn:ultegraxbisiklet@hotmail.com
   

İlginizi Çekebilir

1430320075081-17h1tytotvj9m-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
4.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
bicycling-team-2-600x4501.jpg
1- Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı arttıracaktır....