İptal Edildi Polar ft60 antreman saati ( yeni çıkan kumaş göğüs bandı)

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında fulham tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fulham

fulham Forum Demirbaşı

Adı:
    Mustafa
    Seviye:
    Polar ft60 antreman saati nabız ölçer

Kullanımı çok rahat olan Kumaş (wearlink) polar göğüs bandı ve ücretli olarak satılan flowlink verileri bilgisayara yükleme aleti ile birlikte.

ürün 6 7 aylıktır. faturalı,garantilidir. finspordan aldım.ekranı çizilmemesi için abd den getirttiğim şeffaf bişey kaplı ekran üzeri. saatin içi beyaz renk ve ışıklı.
    Haftalık Antrenman Programı için

500 tl

Egzersiz tutkunu kişiler için – STAR Antrenman Programı ne kadar ve ne yoğunlukta egzersiz yapmanız gerektiğini belirler.

* Kişisel hedeflerinize dayalı bir antrenman programı oluşturur ve yeni haftalık antrenman hedefleri belirler
    * Yaptığınız egzersizin etkisi ile ilgili geri bildirimde bulunur
    * Polar Fitness testi, dinlenme sırasında aerobik egzersiz seviyenizi ölçer ve ilerleme durumunuzu bildirir
    * Birlikte verilen Polar FlowLink®, antrenman verilerinizi www.polarpersonaltrainer.com adresindeki çevrimiçi antrenman günlüğünüze kolayca aktarmanıza olanak sağlar

tüm özelliklerini linkte görebilirsiniz.

http://www.polar.fi/tr/urunler/kondisyonunuzu_gelistirin/fitness_crosstraining/ft60

İlginizi Çekebilir

image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...
3.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
% 8 eğimli bir tırmanış.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.