Polar cs 500 hakkında

Ümit Kocabaş

Aktif Üye
Tepki
118
İsim
ÜMİT
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Cannondale
polar cs 500 hakkında siz değerli üyelerden yorum istiyorum :)

Scudo

Uğur Can S.

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Uğur Can Saraçoğlu
Bisiklet
Scott
Le tour de France serisini kullandım bir süre. Tek şikayetçi olduğum konu ışık problemi idi :) Geriye kalan hersey mükemmel. Özellikle nabız bandından çok memnun kaldım. Sattıktan sonra tekrar aldım şuanda kulllanamasamda duruyor öyle kenarda :D tavsiyede ederim

Emrah Özşahin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.745
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
daha önce forum yöneticilerinden bir arkadaş paylaşmıştı sanırım. Bir süre duraklama yapınca cihaz uyku moduna geçip tekrardan yola devam ettiğinizde tekrardan başlıyormuş. Bu sebeple ben de almayı düşünsem de vazgeçtim.

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Ben kullanmıştım :)

(link)

Şuraya da yazmıştım yorumlarımı ;)

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
arkadaşlar polar cs500 almayı düşünüyorum almanyadan getirticem,fakat tam olarak anlayamadığım sensörlerin pili değişmiyor diye bir yazı okudum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirmsiniz,bir km saati alıcam cad+kalp ritmi ve hız göstergeli,daha tam karar veremedim ama ekran ve tipide hoşuma gitği için 2.el fiyatlarıda uygun buluyorum hep yurt dışında,aslında konu acil umarım yanıt veren olur

benim için GPS önemli değil ışık ve pil merakındayım

Emin Töre

Üye
Tepki
15
Bisiklet
Scott
Sayın okkesmutlu, daha önce Polar cs300 şimdi ise Polar v800 kullanan birisi olarak genel ve benim tecrübelerimi içeren bir iki deneyimimi paylaşırsam belki size az da olsa yardımım olur. Ama burada yazdıklarımı lütfen genel bilgi ve teknik deneyim olarak değil son kullanıcının paylaşımı olarak değerlendirin. Öncelikle Polar marka olarak, Türkiye de ürününün arkasında her şekilde durup her sorunumu çözmek için sınırsız destek verdi. Çünkü cs 300 de çok sorun yaşadım. Sizin de bahsettiğiniz gibi kadans ve hız sensörlerinin pilleri değişmiyor bu sebeple ikinci el almanızı tavsiye etmem. Eğer cs 500 saat alırken bu sensörlerin sıfır fiyatını da üzerine ekleyince fiyatı çok çok ucuza geliyorsa belki düşünülebilir. ama ben yine de düşünmem. Kalp hızı- Nabız sensörünün pili değişiyor onda bir sıkıntı yok. Yurt dışından alma konusu biraz karışık bir durum çünkü yurt dışından sıfır Polar garantisi altında mı yoksa 2. el mi alacaksınız. Bu konuda Polar.com.tr üzerinde Türkiye' de satış yapan bayi isim ve telefonları var. Bayileden birisinden ya da direk polar'ın Türkiye merkeziyle bağlantıya geçip bilgi almanızı tavsiye ederim. Ben Ankara da Finsporttan bu konuda çok yardım aldım. Ürünleri onlardan almama rağmen her türlü desteği verdiler. Aynı şekilde polar merkez de öyle. Almayı düşündüğünüz cs500 için bir yorum yapamayacağım ama cs 300 sensörlerinin pil sorunları sebebiyle beni çok uğraştırdı çünkü ben aldığımda ürün zaten demode olmuş da benim haberim olmamış. 2 defa hız sensörü değiştirildi ve aldığımın 6-7. ayında sıfır gönderilen 3. sensörden de saatle bağlantı sorunları yaşamaya başlayınca şikayet yazılarım ve telefon görüşmelerim sonucunda her şeyi iade aldılar ve ben de v800 alıp son noktayı koydum. Özetle polar marka olarak iyi ama model seçimine dikkat. Garantili ve faturalı ürün almanın faydasını gördüm size de tavsiye ederim.Yurt dışında scott scale 960 getirttim, Çin' den malzeme de aldım yani yurt dışından alış verişi severim ama konu elektronik ve polar ın bir ürünüyse iyi düşünün derim. Uzun oldu kusura bakmayın daha da detay isterseniz özel mesaj da yazabilirsiniz. Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: tırıvırı.

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@Emin Töre hocam bilgiler icin cok tesekur ederim ama burdan turkiyeden alma taraftari degilim,cok pahali burda ful paket polar cs500 sifir urun 99-100 euroya sifir olarak alabiliyorum,sadece isik cadans ve kalp sensorlerinin pileri dusunduruyor beni,bir yandan vdo m6 urunude dusunmeye basladim oda 65-70 euro olarak sifir urunler mevcut,hatda garmin 500 var oda 99 euro ama 2. el kafam karisti secim yapmakta zorlaniyorum malum az buz paralar degil benim icin,cok tesekur ederim pazar gecesine kadar karar vermem gerekiyor,burda sizden baska yanit verende olmadi tesekur ederim,her turlu secim yapma konusunda fikrinizi almak isterim

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@Edip Dinçer edip bey cs500 den vaz geçtim vdo m5 ile garmin 500 arasındayım akşama kadar karar vermem lazım bana bir yardımcı olun arkadaşlar el birlği ile lütfen,benim amacım yaptıklarımı kayıt etmek felan değil,garmini beyenmemim sebebi alıcıların arka teker ve pedala takılıyor olması kışın evde binersem verileri görebilme açısından gibi

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
arkadaşlar 4-5 aydır bu cihazı kulanıyorum,ama bu cihazda max hız ortalama kadans ortalama nabız gibi verileri göremiyorum,bir türlü anlayamadım varmı yokmu diye,acaba bilen birileri varmı,yardıma ihtiyacım var bu konuda.