Polar CS 400 nasıldır?

"Garmin Edge 500'e 600 lira vereceğime Polar CS400'e 300 lira veririm ve işimi görür" cümlesine;

• katılıyorum

• katılmıyorum

Sonuçlar ancak oy kullandıktan sonra görülebilir.

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
Merhabalar, Garmin Edge 500'e alternatif olarak Polar CS 400 düşünmekteyim. Fiyatları tam olarak yarı yarıya. Zaten Poları gündemime alma sebebim de bu :) 600 liraya karşılık 300 lira.

Polar CS 400'de kadans sensörü yok, nitekim ihtiyacım da yok. Sadece nabız bandı istiyorum, kendisinde mevcut.
Garmin Edge 500 en meşhur bisiklet GPS'i, nabız+kadans var ve en önemlisi Strava destekli. Sanırım Polar CS400'de strava desteği yok. Verilerimi poların kendi sitesine atıyorum. Bu, büyük bir eksi.

Bunun dışında artı veya eksisini söyleyebilecek, cihazı görmüş veya kullanmış olan arkadaşlar var mı?

http://i58.tinypic.com/2qisruv.jpg

Scudo

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
bilmiyorum :(

(link)

bu siteye yükleyip takip edip- paylaşabiliyormuşuz. var mı bu siteyi kullanan?

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
4 senedir cs 400 kullanıyorum. mesafe, hız yanında nabız sayısı, harcanan kalori, irtifa-yükseklik , gidilen yolun eğimi, ortam ısısını gösteriyor. Bilgileri bilgisyara aktarıp, sitesine gidip analiz vs. yapma olanaklarını hiç denemedim. Bilgisayara aktarım için ayrıca irda aparat almak gerekiyor yani pakete dahil değil.
Cs 400 gösterge bölümü özel bir pil kullanıyor. her yerde bulunmuyor. Bu pil 1 seneden uzun gidiyor. sonuçta eski bir model, pilini bulmak zor. düğmeleri ergonomik değil, ama bozulması vs zor ben piyasadan kalkmadan yedek pil alıyorum. Fonksiyonlarına, ölçümlerinde ki güvenirliğine göre fiyatı normal sayılır.

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner