Polanezköy turu hakkında yardım

Tepki
56
Bisiklet
Trek
Merhabalar,
Biz kız arkadaşımla bisikletle Polonezköy'e gidip dolaşmak istiyoruz. Polonezköy'e gitmek için verilen tarifler hep arabayle nasıl gidileceği üzerine, bisikletle nasıl gidilir bulamadık. Kadıköy'den Polonezköy'e hangi yolları takip ederek gitmemizi öneririsiniz? Bu sırada bisikletlerimiz fitness trek fx serisi. Ayriyetten Polonezköy'de gezmemizi önerdiğiniz yerler varsa paylaşırsanız sevinirim.

Scudo
Tepki
19
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Kron
Bir kaç hafta önce Ümraniye'den Polonezköy'e gitmiştim. Ümraniyeden carefura doğru gidiyorsun ve tabelalar seni yönlendiriyor Önce Beykoz sonra polonez tabelalarını takipet.

(link)

Linkte takip ettiğim güzargah var. Bu siteyi kullanarak kendine en uygun yolu çizebilirsin.

Yalnız yol üzerinde çok fazla köpek var, köpek kovucu vb önlemlerini almanı tavsiye ederim.

Tepki
56
Bisiklet
Trek
@kürşat koçboğa

Kürşat bey vediğiniz bilgiden dolayı teşekkür ederim, köpekleri hesaba katmamıştım bu rotada, söylediğiniz iyi oldu. Bahsettiğiniz rotada tek tük mü dolaşıyor köpekler yoksa sürü halinde mi? çünkü köpek savarların sürülerin üzerinde etkisinin olmadığını okumuştum.

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Eğer Kadıköy'den gelecekseniz Kadıköy-Bostancı-İçerenköy-Gümrük-İMES-Dudullu-Çekmeköy-Çavuşbaşı-Polonezköy güzergahından da gidebilirsiniz. Eğer iyi kondisyonunuz yoksa Çekmeköy-Polonezköy arası sizi zorlayabilir. Çünkü bayağı rampa çıkacaksınız.