Pinarello Prince!

Scudo

STORMER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.587
@ultegraxHocam ellerıne saglık cok guzeldı.
Eger bır fırsat bulup bızım gruba gelırsen cok mutlu oluruz hemde aynakola bırlıkte cosku yapma zevkını gruptakı arkadaslarla bırlıkte yasarız.Yolun duserse muhakkak beklerız
Not=Clıptekı pınarellodan ıkı tane var yakından gormenızı cok ısterdım

Selamalar

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@STORMER

ah bide o bora setin cayırtısı yokmuuuu, amaaaan yanından ayrılasın gelmiyo:D :D
gelin arkadaşlar gelin, hemen hemen piyasadaki top modellere ağabeylerimiz biniyor...

• Beğen
Tepkiler: Fatih Ertörün

Campagnolo

Üye
Tepki
67
@Bibendum

Çok mütevazisin fakat imzanda bir o kadar iddalı !...
Her Cumartesi Pazar Saat 09:00'da grubunda herşey var işte Pinarellolar

Necmi ağabey ve Cüneyt ısınma döneminde grubun arkasında 2008 de hangi makinayı yapalım diye konuşuyorlar Pinarellolar yan yana ...

İşte Cüneyt ve Murat Colnago , Pinarello hepsi var bizlerde.
Sadece bisiklet yok ama antrenmanın kralı var bilenler bilir.

(link)

Türkiyede 55 yaşın üstündeki ender delikanlılardan biri nağmı değer Pinarello bize çalışıyor Necmettin SABAH ağabeyimiz tam dört top model Pinarellosu var. Fabrikaya direkt sipariş veriyor kadroyu kendi boy ölçülerine göre özel imalat yaptırıyor.
Sakın nazar etmeyin ...

Anadolu Yakası Her Cumartesi Pazar saat 09:00 da turuna gelirseniz ancak Bibendumun dediği gibi '' Biz ilerledikçe siz gelişirsiniz ''

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Alet canavar ya :D film fragmanını andıran bir klibi var ve gerçekten izlemenizi şiddetle öneririm ;)

• Beğen

STORMER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.587
@canyonYakında colnago da bır ılk yasanıcak.
Bızı ızlemekten ayrılmayın(erıc zabel desem anlarsınız)

• Beğen

ismail_07

Üye
Tepki
2
@Campagnolo

mehaba abi ben millitakım sporcusu ismail aksoy kullandığın bisiklet çok güzel ve hiç kimsede yok maşallah abi türkiye turu için verebilirmisin abi bi yarış görsün bisiklet hayırlayalım :)

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
@ismail8878

Türkiyede iki tane var biri 52 cm diğeri 57 cm hangisini istiyorsan verebiliriz.
Yeterki sen Cumhur turunda tabela yap...

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Süper ya .Teşekkür butonu yetersiz hislerimi ifadeye. Ama ağırlık altsınırı kaçtı tur için?

hknbykl

Daimi Üye
Tepki
269
MERHABA
Ben bu yol bisikletlerine meraklıyım.Ben de modifiyeli cr1 var ama özel bi bisiklet bakıyorum.

Şu yeni pinarello prince de süper bi bisiklet doğrusu görüntüsü ve dizaynı çok güzel, tek parça en süper karbon malzeme(50HM1K) ile 1K(en ince örüm) örülmüş olması ve sürüşü çok düzgün ve rahat oluşu nerdeyse onu 1 numara yapıyor.Ama colnago prince karşılık veriyor.Yeni 2009 model iki alet çıkartıyor.Eps ve cx-1. Bunlar da süper görünüyorlar.

Ben de şu prince'lerden düşünüyorum ama nereden ve nasıl alacağım konusunda internetten çok araştırdım ama italya ve almanyadan doğru dürüst cevap veren olmadı.Yardımcı olabilen varsa sevinirim.
Yalnız colnago'lar da %100 italyada yapılıyor ve en üst materyal ve efsane olması nedeniyle ilgimi çekiyor.Ve ayrıca taş gibi sağlam görünüyor.
isikletlerin
Bu bisikletlerin Türkiye de dağıtıcısı yok.Bunları nasıl uygun bir şekilde temin edebiliriz.Yardımcı olabilen varsa seviniriz.
Teşekkürler.

STORMER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.587
@hknbyklPrınce ıcın Bıbendum a ozelden mesaj atarsan sana yardımcı olabılır bende kendısını cepten arayıp haberdar ederım.