Pilli bisiklet kornası

mesut emin yarıcı

Daimi Üye
Tepki
113
Bisiklet
Kron
Merhaba şehir trafiğinde bisiklet kullananlar bilirler, araçları ve yayalar bisiklet gördüklerinde ne yapacaklarını bilemezler bazen onları uyarmak gerekir mesela ana yoldan çok hızlı giderken tali yoldan bir açar yola girerken onu uyarmak neredeyse imkansızdır ve bence böyle zamanlar için bir korna gerekir. Korna normalde bisiklette kullanılan bir ekipman değildir kullanılmamasının sebebi piyasada genelde çocuk bisikletleri için üretilmiş saçma sapan ürünlerin ya da basit zillerin olmasıdır bunların çoğu komik ve çirkin görünür. Ben deal extreme de pilli bir bisiklet kornası buldum ama sesini bilmiyorum videosu yok bu konuda sizlere danışmak istiyorum ürüne bir bakın fikirlerinizi söyleyin bir de kullananlar varsa sesini duyabilmem için bir video ya da ses kaydı gönderirlerse sevinirim herkese iyi pedallamalar

(link)

Scudo

Erhan B.

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Peugeot
benzer bi ürünü e-bay den sipariş etmiştim. Satıcının verdiği tahmini süreyi iki hafta geçti hala gelmedi. Refund yapacaktı satıcı...

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
(link)

ben de bu ürünü sipariş vereceğim videosu: (link)

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
dx üzerinden ben de niyetlendim bir ara ama bir video izlemiştim. açıkçası ses bana yüksek gelmedi. o yüzden vazgeçtim. kenara çekilin pardon vs gibi seslenmek bile sanki daha işlevsel gibi :)

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Bir ara ben de heveslenmiştim tipi ve boyutundan dolayı ama sesini beğenmedim:

[video=youtube_share;A4-VGuiHdc0]http://youtu.be/A4-VGuiHdc0[/video]

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
bence en iyisi airzound biraz tuzlu ama araba kornasından farkı yok :)

Fatih Çetin

Forum Bağımlısı
Tepki
681
Bisiklet
Focus

Bu kornayı kullanıyorum. iki adet AAA pil ile çalışıyor. Fiyat olarak biraz yüksek görünebilir. Fakat duymamak için sağır olmak gerekiyor.
(link)

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@mesut emin yarıcı

Soz konusu korna R1 pil kullaniyor, cok bulunabilen yaygin bir pil turu degildir. O kadar da kullanisli gibi gelmedi bana.