Philippe Gilbert 220 km 50,6 km/h ortalama...

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Başlık
56
Tepki
8.033
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Rüzgar olsa da 220 km boyunca hep arkadan esmesi mümkün değil.
İnsan değiller..
Neyse, yeni olduğum için konu açamadım buraya yazıyorum, salkano ng650ye dropbar takıp yarış bisikletine çevirebilir miyim yardımlarınızı bekliyorum

alper52

Daimi Üye
Başlık
12
Tepki
279
İsim
Alper
Bisiklet
Fuji
Rüzgar olsa da 220 km boyunca hep arkadan esmesi mümkün değil.
İnsan değiller..
Neyse, yeni olduğum için konu açamadım buraya yazıyorum, salkano ng650ye dropbar takıp yarış bisikletine çevirebilir miyim yardımlarınızı bekliyorum
@mariokaldato 😂

hamlet2006

Forum Bağımlısı
Başlık
22
Tepki
18.618
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Filcil(Philippe Gilbert); iyi bir punçördü Ardenlerde çok iyi iş çıkarırdı.Şimdi rulör vasıfları da gelişti.50 km/sa ortalama Rube fatihliği de bunu göseriyor.Filcil keşke kariyerinin son zamanlarında olmasaydı;izlemesi keyifli, özel bir sporcu,çok özel bir klasikçi.

mehmetsunu

FIONA KOLBINGER Cİ
Başlık
264
Tepki
13.212
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Filcil(Philippe Gilbert); iyi bir punçördü Ardenlerde çok iyi iş çıkarırdı.Şimdi rulör vasıfları da gelişti.50 km/sa ortalama Rube fatihliği de bunu göseriyor.Filcil keşke kariyerinin son zamanlarında olmasaydı;izlemesi keyifli, özel bir sporcu,çok özel bir klasikçi.
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Hangi rubeden söz ediyorsun hamlet. Bu arada cancellera nın zaferi üzerinden altı koca yıl geçmiş. Daha dün gibi hatırlıyorum.

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Başlık
15
Tepki
3.533
Bisiklet
KTM
Sanki adam tek basina gitti...
40 kusur kisi beraber gittiler. Birbirlerinin ruzgarina saklandilar. Etabin tamami ya arkadan ya da arka yandan sert ruzgar eserken gecildi. Etap yuksekte baslayip biraz daha alcak bir irtifada bitti. Bunlarin hepsini hesaba katarsaniz bu isin bir mucize olmadigini gorursunuz

hamlet2006

Forum Bağımlısı
Başlık
22
Tepki
18.618
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Hangi rubeden söz ediyorsun hamlet. Bu arada cancellera nın zaferi üzerinden altı koca yıl geçmiş. Daha dün gibi hatırlıyorum.
2019 Paris Roubaix
50 km/sa ortalama Rube fatihliği demişim anlatım bozukluğu olmuş.''50 km/sa ortalama ve Rube fatihliği'' deseydim daha iyi bir ifade olacaktı.Vurgulamaya çalıştığım Rube'yi 50 km/sa ile aldım değildi.

Yukarı Alt