peugeot tourmalet yol bisikleti aranıyor.

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında Gökay Akçay tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gökay Akçay

Gökay Akçay Yeni Üye

Seviye:
    Babamın ben küçükken kullandığı ancak 15-16 sene önce satmak zorunda kaldığı ve beni her bisiklet üzerinde gördüğü zaman benimde zamanında bir peugeot bisikletim vardı dediği peugeot tourmalet marka bisikleti arıyorum. 12 Ekimde 60. yaş günü hediyesi olarak kendisine hediye etmeyi planlıyorum. Fiyat konusunda hiçbir fikrim yok ama fazla bir bütçem yok . Bulabilir miyim ? Bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

2. sadık özer

sadık özer Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    dostum mail adresini yollarsan resimleri vardı eniştemde bisiklet sorayım satmayı düşünüyor mu

Gökay Akçay

Gökay Akçay Yeni Üye

Seviye:
    gokayakcay@gmail.com

4. Tolga Tunçel

Tolga Tunçel Forum Bağımlısı

Seviye:

İlginizi Çekebilir

roger-de-vlaeminck.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
Honest-Ads-Sports-Drinks.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
0001.jpg
İstanbul Avrupa yakasında yol bisikletinizle antrenman yapıyorsanız alternatifiniz maalesef çok fazla değil. Şehrin kalabalık yapısı,araç popülasyonu,trafikte bisikletliye duyulmayan saygı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.