PEUGEOT TOURMALET hakkında bilgisi olan?

Konu, 'Diğer Markalar' kısmında Mete K tarafından paylaşıldı.

1. Mete K

Mete K Yeni Üye

Seviye:
    Eski zamanların meşhur Peugeot Tourmalet serisi yol bisikletleri hakkında neler biliyorsunuz? Kaç senelerinde üretildi ve zamanının nasıl bisikleti idi bu CroMoly kadrolu aletler?

Bende var bir tane ve marka/model geçmişini merak etmekteyim.

Bilgi verebilirseniz sevinirim.

2. NightHawk

NightHawk Aktif Üye

Seviye:
    Ben de kullanmıştım ama bendeki alüminyum alaşımdı, hepsi cro-moly değildi yani. Seri numarasını verirseniz (kadronun altında yazar) size muhtemelen kaç yılında üretildiğini söyleyebilirim. Üzerindeki malzemeler nedir? frenler, göbekler jant. Biraz bilgi verebilir misiniz. Resmi var mı.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-3-58.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
skip-the-antioxidants.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
upload_2017-2-15_10-48-23.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...