peugeot seri no

Konu, 'Diğer Markalar' kısmında moonloc tarafından paylaşıldı.

1. moonloc

moonloc Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar bende klasik bir Peugeot yol bisikleti var,bu bisikletlerin seri numarasından kaç model olduğunun öğrenilebilindiğini duymuştum.;)

Çatal yatağının dış tarafında seri numarası yazıyor acaba bisikletimin kaç model olduğunu öğrenebilirmiyim?:)

--00110954--

Kadroyu bilemem ama parçaları italyan üretimi.Üzerinde Falcon marka vites takımı,Radelli marka jantlar-Regina arka dişli,Forbos marka frenler var hepsinde Made in İtaly yazıyor.

yardımlarınınz için şimdiden teşekkürler

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. wolvesster

wolvesster Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba
    Bende arastirdim ama bulamadim, sanirim 1980'li yillar olabilir.
    seri numarasi, 8 haneliyse 1980'li yillarda uretilmis olacagini soyleniyor.
    http://cyclespeugeot.com/Catalogs.html linkte yillara ait kataloglar var, hepsine ayri ayri bakmak gerekiyor.
    Ayrica sol pedal kolunu tutan vida uzerinde tarih belirten isarete benzeyen bir sey vardi ama iyi goremedim.

İlginizi Çekebilir

2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-2-6_11-22-43.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
2.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...